Gelin Saçı ve Makyajı Antalya

Kryolan Professional Make-Up

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
  • Min. Fiyat
    2.500 TL'den az

Kryolan Professional Make-Up Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500 TL'den az

Kryolan Professional Make-Up Özellikler

Hizmet İçeriği
Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Kryolan Professional Make-Up Sıkça Sorulan Sorular

Kryolan Professional Make-Up ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kryolan Professional Make-Up ile 2 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kryolan Professional Make-Up şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Kryolan Professional Make-Up şehir dışında hizmet veriyor.

Kryolan Professional Make-Up gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kryolan Professional Make-Up gelin saçı ve makyajı haricinde epilasyon, cilt bakımı, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Kryolan Professional Make-Up gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kryolan Professional Make-Up gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 2.500 TL'den az aralığındadır.

Kryolan Professional Make-Up Hakkında

Düğünün en önemli konusu...
Her detayla özenle ilgilendiğiniz, ömrünüz boyunca unutamayacağınız ve en mutlu olduğunuz günlerden biri düğününüz.
Davetiyesi, yemek menüsü, süslemesi ve neredeyse ışıklandırmasına kadar onlarca detayla uğraştığınız bu günde sizce davetlilerin dikkatini en çok ne çekecektir?
Tabi ki Düğünün Starı Gelin!
Gözlerin bu kadar üzerinizde olduğu ve en çok da yüzünüze bakıldığı yani ''Yıldız'' olduğunuz bu günde gelin makyajınız tabi ki de çok önemli..

En çok neye bakacaklardır?
Dünyanın en ilginç dekorunu da yapsanız, her masadan fişek de patlatsanız davetliler o gün en çok geline ve gelinin yüzüne bakacaklar.

Gelin makyajı nasıl yapılır?
Gelin makyajı iddiadan uzak, duru, sade ve modadan bağımsız klasik çizgiler taşımalı ki yıllar sonra fotoğraflara bakıldığında da hala güzel görünsün....

Profesyonel Gelin Makyajı
Profesyonel anlamda bir gelin makyajı yaptırmak istiyorsanız mutlaka kuaförünüze düğün gününüzden önce gitmeli ve nasıl gelin makyajı yaptıracağınızı konuşmalısınız. Gelin makyajınız için kullanacağı gelin makyaj malzemelerini önceden görmelisiniz. Gelinliğinizin fotoğrafını kuaförünüze göstererek saçınıza karar vermeli ve size yakışacak en güzel gelin makyajını profesyonel makyözünüzle birlikte karar vermelisiniz.

GELİN MAKYAJI MODELLERİ
Doğal gelin makyajı için seçeceğiniz renklerin pastel ve uçuk tonlarda olması gerekiyor. Doğal güzelliğinizi vurgulayacak abartıdan uzak bir makyaj, özellikle bakışlarınıza anlam katan doğal göz makyajı tercih etmelisiniz. Yüzünüzün taze ve pürüzsüz görünmesi için ten renginize uygun bir fondöten seçmeniz gerekiyor. Doğal gelin makyajında gözlerinizde kullanabileceğiniz far renkleri açık tonlar olmalıdır. Dudaklarınızda ise açık pembe rujları, somon rengi rujları veya sade parlatıcı rujları tercih edebilirsiniz. Pembe ve şeftali tonlarındaki doğla görünümlü allıklar ile makyajınızı tamamlayabilirsiniz.
Işıltılı Gelin Makyajı Modelleri yüksek enerjiye sahip bir gelin adayıysanız makyajınızı daha ışıltılı ve renkli düşünebilirsiniz. Göz renginizi belirginleştiren göz farı ile renkli bir ruj gelinliğinizdeki beyazlığa renk katabilir. Yanaklarınıza süreceğiniz bronz renkli allık ile kullandığınız renklere güzel bir vurgu yapabilirsiniz.
Naturel Gelin Makyajı Modelleri Naturel gelin makyajı tercih eden gelinlerin yüzü daha diri ve daha duru gözükebilir. Ten renginize uygun fondöten, belli belirsiz sürülmüş göz farları ile doğallık etkisi yaratan parlatıcı rujları bir arada kullanabilirsiniz. Doğallığınızı bozmayacak şekilde gözlerinizi daha da ön plana çıkarmak için takma kirpik de kullanabilirsiniz. Naturel gelin makyajı ile bebeksi bir görünüme sahip olabilir ve sade bir gelin olabilirsiniz.
Vintage Gelin Makyajı Modelleri bu sene belkide en çok duyduğunuz gelin makyajı modeli diyebiliriz. Bu makyaj da en önemli detay gözlerdir. Gözlerinizde açık renklerde bir göz farı ve üzerine mutlaka kalın bir eye liner kullanmalısınız. Vintage makyajında en önemli unsurlardan biri de dudaklardır. Makyajınızda vintage etkisini arttırmak istiyorsanız dudaklarınızda koyu renk rujları, gözlerinizde ise takma kirpikleri tercih etmelisiniz. Özellikle de kırmızı ve borda tonlarındaki rujlar vintage makyajınızın etkisini arttıran renklerdir.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.