Hayal Kuaför

E-posta Gönder

 • Gazipaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın


Hayal Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Hayal Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hayal Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hayal Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Hayal Kuaför Hakkında

Bir gelinin göz kamaştırması gerektiğine inanıyoruz bunun için de Hayal Kuaför Gazipaşa’da sizi yaşamınızın en özel günlerine özenli bir şekilde hazırlıyoruz.

Alanında uzman ekibimizle birlikte uzun zamandır güzellik sektöründe başarıyla hizmet veriyoruz. Sadece özel günleriniz için değil aynı zamanda günlük yaşantınızda da saç kesimi ve renklendirme hizmetleri alabileceğiniz kuaför salonumuzda ihtiyaçlarınız doğrultusunda size yardımcı oluyoruz.

Güzellik sektöründe olduğumuz için hijyen kurallarına daima çok dikkat ediyoruz. Sizi ferah ve şık dizaynlı kuaför salonumuzda düğün öncesi misafir ediyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi detaylı olarak öğrenerek daha önce yaptığımız çalışma örneklerini de gösteriyoruz. Düğün günü saat kaçta geleceğinizi ve sizinle birlikte kaç kişinin hizmet alacağını da ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Tecrübelerimiz doğrultusunda sizin için en doğru saç ve makyaj uygulamalarının hangileri olacağına karar veriyoruz.

Saç modelinizi belirlerken önceliğimiz gelinlik modeliniz ve düğün konseptiniz oluyor. Tarzınızı en iyi yansıtacak stilleri size göstererek karar vermenizi istiyoruz. Önceliğimiz daima sizin istekleriniz olduğu için beğenileriniz bizim için oldukça değerli. Saç modelinizi yaparken tacınız varsa eğer taç şeklinize göre de saçlarınıza istenilen şekilleri verebiliyoruz. Son aşamada hazırlıklarınız bitince duvağınızı takıyoruz.

Makyaj kısmında ise öncelikle kaliteli markaların ürünlerini kullandığımızı bilmelisiniz. Makyaj bazı uygulamamızın ardından ten renginize uygun bir fondöten kullanımımızla cilt renginizi eşitliyoruz. Göz yapınıza uygun bir makyaj stili belirleyerek istediğiniz renk farları kullanıyoruz. Kaşlarınızı ve dudak kenarlarınızı kalem yardımıyla belirginleştiriyoruz. Allık ve ruj sürerek makyajınızı tamamlıyoruz. Son olarak makyaj spreyi sıkıyoruz.

Siz de Antalya Gazipaşa kuaförleri arasında ismimizden başarıyla söz ettirdiğimiz salonumuzda düğününüze hazırlanmak isterseniz en kısa zamanda bizimle tanışmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  İstiklal Mah. Şehit Süleyman Gür Cad. Mustafa Uysal İş Merkezi A Blok Kat:1 No :4 07900 Gazipaşa/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.