Hasan Kızıl Kuaför

E-posta Gönder

  • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

Hasan Kızıl Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Hasan Kızıl Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Hasan Kızıl Kuaför Sık Sorulan Sorular

Hasan Kızıl Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Hasan Kızıl Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Hasan Kızıl Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Hasan Kızıl Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Hasan Kızıl Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Hasan Kızıl Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Hasan Kızıl Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hasan Kızıl Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hasan Kızıl Kuaför Hakkında

Hayatınızda yepyeni başlangıçlara kapı aralayacağınız düğün gününüzde güzelliğinizle ışıldamanızda iyi yapılmış bir saç ve makyajın etkisi oldukça büyük. Bu nedenle biz Hasal Kızıl Kuaför Antalya olarak hayatınızın en özel gününde tüm hayran bakışları üzerinize toplamanız için profesyonel gelin saçı ve makyajı hizmeti sunuyoruz.

Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla sadece en güvendiğimiz dünya markalarının ürünleri ile çalışıyoruz. Kendimizi daima bir adım ileri taşımak ve günceli yakalamak için kuaför alanındaki son trendleri yakından takip ediyor, sektörümüzdeki son teknolojik gelişmelere iyi bir şekilde adapte oluyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınızda öncelikle sizin içinize tam olarak sinecek görüntüye ulaşmayı hedefliyoruz. Bu nedenle hazırlıklarınıza başlamadan önce gelin saçı ve makyajınıza dair isteklerinizi ayrıntılarıyla dinliyoruz. Ardından hazırlıklarımızın her aşamasında edindiğimiz bu bilgiler doğrultusunda sizin beklentilerinizin ötesine geçmek için çalışıyoruz.

Gelin saçınız için yüz şeklinizi, gelinliğinizi, düğün konseptinizi ve tarzınızı iyi bir şekilde analiz ederek işe başlıyoruz. Düğününde uzun saç kullanmayı tercih eden kısa saçlı gelinlerimiz için çok doğal görünümlü mikro ve boncuk kaynak uygulamaları yapabiliyoruz. Saçlarınızda kesimden renklendirmeye kadar oldukça profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Saçlarınızda yaptığımız her uygulamada saçınızı yıpratmayacak doğal içerikli ve kaliteli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Size en uygun modeli tüm detaylarıyla kusursuz bir şekilde hazırladıktan sonra, saçlarınızın güzelliğini düğün gününüz boyunca koruması için kaliteli saç sabitleyicileri kullanıyoruz.

Saçlarınızın hazırlıkları tamamlandıktan sonra güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyaj uygulaması için ah-hazırlıklara başlıyoruz. Makyajınızın öncelikle yüz hatlarınıza ardından gelinliğinize, düğün konseptinize, tarzınıza ve saç modelinize uygun olmasına dikkat ediyoruz. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz. Bu sayede kusursuz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanızı sağlıyoruz.

Siz de o çok özel düğün gününüzde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Hasan Kızıl Antalya kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Yeşilbahçe, Metin Kasapoğlu Cd. 29/a, 07160 Muratpaşa/Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.