Hande Güney make up

E-posta Gönder

Hande Güney make up

Ekiple Tanışın

Hande Güney make up Hakkında

Bu kavurucu yaz sıcaklarında kışın yaptığımız gibi makyaj yapmamız pek mümkün olmuyor ,güzel ve bakımlı görünmenin yanında aynı zamanda kalıcı ve koruyucu ürünler tercih etmeliyiz. Sizin için Sephora dan seçtiğim ve benimde kullanmaktan azla vazgeçemediğim ürünlere bakalım.
Ten makyajımız için Benefit Bigger Than BB krem vazgeçilmezim oldu çünkü bu ürün hem 35 faktör güneş koruması sağlarken aynı zamanda yoğun dokusuyla fondötenleri asla aratmıyor ve yaz sıcaklarında kuruyan cildinizde sürekli nemli ve canlı tutabiliyor. Allık ve kontur olarak Benefit Dallas son derece doğal ve fresh bir tercih.
Gözler için yine Benefitin muhteşem ürünü jel eyelinerı Push -up Liner bu sezon renklendi yeşil ,mor ,kahverengi ,ve mavi renkleri yaz için son derece kalıcı ,pratik ve çekici bir tercih .Tamamlayıcı olarakta rengarenk Beyond mascaralarda kirpiklere son derece enerjik ve dramatik bir look kazandırarak göz makyajınızı tamamlıyor. Son olarak göz altında ki kuruluklar ve ince çizgiler için yine Benefitin göz ütüsünü kullanıp üzerine de Benefit Fake- up Conceiler kullanarak yaz makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Fener mahallesi Astur Ceylan sitesi e-blok no:84 kat:5 ANTALYA (Terracity alışveriş merkezinin karşındaki şok marketin en üst katı)

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.