Erdal Taş

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Erdal Taş Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  800-1.000 TL

Erdal Taş Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Erdal Taş Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Erdal Taş Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5

Erdal Taş Hakkında

Antalya’da gelin saçı ve makyajı yaptıracağınız profesyonel bir saç ve makyaj uzmanı arıyorsanız Erdal Taş kuaförde bu beklentilerinizi karşılıyoruz!

Tüm gelin adaylarının en çok üzerinde düşündüğü konulardan biri olan gelin saçı ve makyajının belirlenmesi konusunda sahip olduğumuz tecrübe ile size yol gösterebiliriz. Düğün tarihinizden en az 4 hafta önce rezervasyon yaptığınız takdirde prova günlerimizi belirleyip bu prova günlerinde yüzünüze ve gelinliğine en uygun, yüzünüzdeki gülümsemeyi en güzel şekilde ortaya çıkaracak saç ve makyaj modellerine birlikte karar verebiliriz.

Pek çok firma arasından Antalya gelin saçı ve makyajı için neden bizi seçmelisiniz biraz bundan bahsetmek istiyoruz!

Öncelikle isteklerinize uygun modellere en uygun fiyatlarla ulaşma fırsatına bu sayede yakalamış olacaksınız. Ayrıca saçınızı yapmadan önce saçınıza dair detayları inceleyerek saç tipinize en uygun modelleri belirliyoruz. Bu sayede sadece başka bir model üzerinde güzel durduğu için bir saç modelini tercih etmek yerine provalarımızda kendi üzerinizde en iyi duran ve gelinliğiniz ile en uyumlu saç modelini tercih edebilirsiniz. Saç konusunda gelin adaylarının bir başka haklı ikilemi de saçlarının tüm gece aynı şekilde kalıp kalmayacağı oluyor. Kullandığımız spreyler sayesinde gece sonunda salonumuzdan çıktığınız gibi görüneceğinizin garantisini verebiliriz.

Makyajınız için de yine başkalarında gördüğünüz veya kendi üzerinizde daha önce uyguladığınız kolay makyajlar yerine, görkemli gecenize yakışır ve yüzünüzün güzelliğini en ön plana çıkaran modelleri tercih ediyoruz. Pastel tonlarda çalışabildiğimiz gibi gece boyunca sevdiklerinizin tebriklerini gönül rahatlığıyla kabul edebilmeniz adına porselen makyajlar da yapabiliyoruz.

Hayatınızın en özel gününde saç ve makyajınızı Erdal Taş’a emanet etmek istiyorsanız ve Antalya gelin saçı fiyatları arasında en uygun olanlara ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklamak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.