Elif Karakaya Make Up

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Elif Karakaya Make Up Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Elif Karakaya Make Up Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Elif Karakaya Make Up Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Elif Karakaya Make Up Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  3

Elif Karakaya Make Up Hakkında

Gelinlerimin en özel günlerinde güzellikleriyle ön plana çıkmaları için Elif Karakaya Makeup olarak modayı yakından takip ediyor, profesyonel gelin makyajı İstanbul arayışındaki herkesin taleplerini karşılıyorum. Gün boyu canlılığını yitirmeyen, doğal bir makyaj istiyorsanız, doğru yerdesiniz!

Altier Uluslararası Moda ve Güzellik Akademisi’nin resmi bir üyesiyim. Dolayısıyla yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ediyorum. İşime olan tutkum sayesinde kendimi sürekli geliştiriyor ve eğitimler almaya devam ediyorum. Bu sayede de birçok tecrübe ediniyorum. Profesyonel bir hizmet sunarak öğrendiğim her yeni tekniği gelinlerin özel günlerini güzelleştirmek için kullanıyorum.

Eğlencenizden üç hafta önce benimle iletişime geçmeniz dahilinde sizi randevu listeme alarak, özel bir gelin makyajı yapıyorum. Organizasyonunuzdan önce mutlaka bir araya gelmeyi tercih ediyorum. İstediğiniz makyajdan gelinliğinize hatta düğün konseptinize kadar detaylı olarak her şeyi konuşuyoruz. Bir arkadaşmış gibi benimle samimi duygularınızı paylaşabilirsiniz. Dilerseniz düğün mekanınıza ya da evinize geliyor, o günü sizin için daha az koşuşturmacalı bir hale dönüştürebiliyorum. Hatta yakınlarınıza da hizmet verebiliyorum.

Makyajınız öncesi baz ve çeşitli nemlendiriciler kullanarak yaptığım uygulamaların gün boyu kalıcı olmasını sağlıyorum. Hem makyajınız daha pürüzsüz gözüküyor hem de dağılmıyor. Böylece düğün boyunca dikkat çekiyorsunuz. Davet sonunda çekilen fotoğraflarda da makyajınızın daha yeni yapılmış gibi gözükeceğinden de emin olabilirsiniz. Tabii kullandığım ürünlerin kalitesi de bu kalıcılığı artıran bir başka unsur. Çünkü sadece makyaj trendlerini değil aynı zamanda yeni çıkan popüler ürünleri de önceden deniyor, gelinlerim için doğru malzemeleri seçiyorum.

İstanbul’da makeup artist araştırmasındaysanız doğru kişiye denk geldiniz. Çünkü hem kendimi geliştirme istediğim hem de memnun ettiğim gelinlerim sayesinde profesyonel hizmetimden memnun kalacağınıza eminim.

Benimle iletişime geçmek ve detaylı bilgi almak istiyorsanız, sayfa üzerindeki bilgileri kullanabilir ya da yandaki formu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.