Coiffeur Köşk

E-posta Gönder

  • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Coiffeur Köşk Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Coiffeur Köşk Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Coiffeur Köşk Sık Sorulan Sorular

Coiffeur Köşk gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Coiffeur Köşk gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Coiffeur Köşk gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Coiffeur Köşk gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Coiffeur Köşk şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Coiffeur Köşk şehir dışında hizmet vermiyor.


Coiffeur Köşk ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Coiffeur Köşk ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Coiffeur Köşk Hakkında

Benzersiz hizmetimizle düğün gününüzde rüyalarınızı gerçeğe dönüştürdüğümüz Coiffeur Köşk içerisinde saç ve makyaj tasarımlarınızı büyük bir özenle yaparak sizi düğününüze hazırlıyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübeler doğrultusunda siz de Köşk Kuaför Antalya’da ayrıcalıklı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Profesyonel ekibimizle düğününüze hazırlık sürecinizi başından sonuna kadar tüm ayrıntılarıyla planlıyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübelerimizle size yol göstersek de son kararı daima sizin vermenizi istiyoruz. Hayatınızın en özel anlarından biri olan düğün, kına gecesi ve nişan gibi etkinliklerin bir daha tekrarı olmadığı için her şeyin baştan sona içinize sinmesini istiyoruz. Güler yüzlü yaklaşımımızla önce isteklerinizi dinliyor ardından gereken tavsiyeleri sizinle paylaşıyoruz.

Gelinlik modelinizi, düğün mekanınızı ve kişisel zevklerinizi göz önünde bulundurarak size en çok yakışacak saç ve makyaj tasarımlarının neler olduğuna birlikte karar veriyoruz. İstediğiniz tüm modelleri rahatlıkla yaptığımız kuaför salonumuzda hijyenik bir ortamda size hizmet veriyoruz. Kullandığımız tüm ürünleri bir başka kişiye geçmeden önce iyice dezenfekte ediyoruz. Kaliteli markaların en çok tercih edilen malzemelerini kullanarak cilt ve saç sağlığınızı koruyoruz.

Saçınıza toplama stilleriyle şekil vermeden önce maşa ve fön yapıyoruz. İsteğe bağlı örgü modellerin de kullanıldığı gelin saçları oluyor. Tacınızın şekline göre de doğru saç stilini kolayca sizin için ayarlıyoruz. Makyaj aşamasında ise önceliğimiz pürüzsüz ve çekici görünmeniz olduğu için yüz hatlarınızı ön plana çıkaracak uygulamalara yöneliyoruz. Kapatıcılığı yüksek, ten renginize uyumlu ve renk pigmentlerini yoğun olarak veren ürünleri özellikle tercih ediyoruz.

Siz de Muratpaşa kuaförleri arasında ismimizden başarıyla söz ettirdiğimiz mikro saç kaynağı merkezi olarak bahsedilen yerimizde hizmet almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kışla, 35. Sk. No 1 D:kat 1, 07050 Muratpaşa/Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.