Gelin Saçı ve Makyajı Antalya

CK Güzellik Salonu & Kuaför

CK Güzellik Salonu & Kuaför

CK Güzellik Salonu & Kuaför Hakkında

Düğün gününüz için değişimin adresi; CK Güzellik Salonu & Kuaför! Yaptığımız birbirinden güzel uygulamayla güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyaj ve saç tasarımları yapıyoruz. Profesyonel ekibimizle en iyi ürünleri kullanıyor, özel isteklerinizi dikkate alarak tamamen içinize sinen bir görünüm elde ediyoruz. Hayal ettiğiniz güzellik için çalışmalarımızı profesyonel bir şekilde ve randevu sistemiyle gerçekleştiriyoruz.

Ck Güzellik Salonu Ankara olarak 5 kişilik bir ekibe sahibiz. Düğün günü her türlü yardım ve desteği alabileceğiniz bu ekibimiz, yaptığı ön görüşmelerle başlatıyor süreci. Hayalini kurduğunuz saç modelini; yüzünüze, gelinliğinizin yaka kesimine ve düğün konseptinizi dikkate alarak belirlemeye çalışıyoruz. Son zamanların trend tasarımları olan toplu, dağınık ve örgü modellerine yöneliyor, daha önce yaptığımız tasarımlardan örnekler gösteriyoruz. Güzelliğinizi ortaya çıkaracak doğal bir görünüm için kaliteli kozmetik ürünler kullanıyoruz. Cilt tonunuza ve özel isteklerinize göre far renkleri seçiyor ve doğru teknikler eşliğinde makyajınızı tamamlıyoruz.

Bu değerli günde her an kusursuz görünmeniz için titiz bir çalışma yürüttüğümüzü söylemeye bile gerek yok! Saç ve makyajınızın gün boyu bozulmamasını sağlayacak özel spreyler kullandığımızı belirtelim. Bununla birlikte sağlık ve hijyen konusundaki hassasiyetimizi salonumuza adım attığınızda daha iyi anlayacaksınız. Ayrıca düğün yakınlarınız için de profesyonel saç ve makyaj hizmeti verebiliyoruz. Bu hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız, bize hizmet alacak kişi sayısını önceden bildirmeniz gerekiyor. Kuaför salonumuzda çok eğlenmeye ve heyecan dolu hazırlık sürecinin tadını da çıkarmaya kendinizi şimdiden hazırlayın!

Ankara gelin saçı ve makyajı konusunda kendimize güveniyoruz. Eğer siz de hizmet ve fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CK Güzellik Salonu & Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

CK Güzellik Salonu & Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

CK Güzellik Salonu & Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

CK Güzellik Salonu & Kuaför ile 3 hafta önce iletişime geçilmeli.

CK Güzellik Salonu & Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, CK Güzellik Salonu & Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

CK Güzellik Salonu & Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

CK Güzellik Salonu & Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde cilt bakımı, manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

CK Güzellik Salonu & Kuaför düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

CK Güzellik Salonu & Kuaför düğün günü 15 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.

CK Güzellik Salonu & Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

CK Güzellik Salonu & Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 2.500 TL'den az aralığındadır.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.