By Rüzgar Atmaca

E-posta Gönder

  • Muratpaşa, Antalya.

By Rüzgar Atmaca Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

By Rüzgar Atmaca Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

By Rüzgar Atmaca Sık Sorulan Sorular

By Rüzgar Atmaca gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

By Rüzgar Atmaca gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


By Rüzgar Atmaca gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

By Rüzgar Atmaca gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, ücretsiz prova, ağda, cilt bakımı, gelin odası, epilasyon, gelin paketi, tesettür tasarım, manikür / pedikür, mekanda / evde hizmet, el / ayak masaj, düğün gruplarına hizmet, çıtçıt saç, peruk hizmetlerini vermektedir.


By Rüzgar Atmaca şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, By Rüzgar Atmaca şehir dışında hizmet vermiyor.


By Rüzgar Atmaca ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

By Rüzgar Atmaca ile 1 hafta önce iletişime geçilmeli.

By Rüzgar Atmaca Hakkında

By Rüzgar Atmaca ekibi tam olarak 12 kişiden oluşuyor. En az 6-7 yıllık oldukça tecrübeli kişilerden oluşturduğumuz büyük ekibimizle sınırsız hizmet veriyoruz. Ekibimizde bulunan 2 makyaj sanatçımız da gelinlerimizin isteklerini yerine getirmekte usta! Aynı zamanda manikür pedikür uzmanları, cilt bakımı ve lazer uzmanlarımız da mevcut. Muratpaşa, Antalya gelin saçı yapan kuaförler için araştırma yapıyorsanız, sayfamızı incelemeye devam edin!

Deneyim

İşletmemizin yöneticiliğini üstlenen ve ekibimizde en deneyimli kişi olan Kamil Bey 28 yılı aşkın bir süredir bu sektörde bulunuyor. Antalya gelin saçı ve makyajı konusunda size yardımcı olan ekibimiz sihirli dokunuşlarıyla güzelliğinizi ön plana çıkarıyor. By Rüzgar Atmaca ekibi 2010 yılında “Kuaförün Geleceği” adlı yarışmada Türkiye 1.si olarak yeteneklerini herkese kanıtladı. Siz de hizmetlerimizi tercih ederek ayrıcalıklı gelinlerimizden biri olabilirsiniz!

Hizmetler

-Ücretsiz provalarımız gelinlerin en sevdikleri hizmetlerimizden yalnızca biri. Provalarda detayları görebiliyor ve düğün gününüzde nasıl görüneceğinizden emin olabiliyorsunuz.
-Mekanda veya evde hizmet seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.
-Gelinlerimiz eğlenceli bir hazırlık süreci yaşasın diye gelinin arkadaşlarına ve ailesine de hizmet sunuyoruz.
cilt bakımı, lazer epilasyon, iğneli epilasyon, manikür pedikür, saçlar için bütün hizmetler verilebilir. evde ve mekanda çiftin isteği dahilinde hizmet veriliyor. makyaj ürünlerinde kalşiteli ürünler kullanılıyor. gelin saçı makyajında nedime veya aileden kişiler de kabul ediliyor.
-Gelin adayı ön görüşmeye geldiğinde gelinin gelinik modeline ve yüz hatlarına göre ona uygun olabilecek seçenekelri sunuluyor. saç modeli ve makyaja karar veriliyor. istenirse prova yapılabilir. tesettür tasarım yapılabiliyor.

Saç / Makyaj Tarzı

-Porselen makyajveya doğal makyaj konusunda bize güvenebilirsiniz. Eğer klasiklerden sıkılıyor ve farklı bir konseptte düğününüze uyumlu bir makyaj istiyorsanız, ekibimiz bunu gerçekleştirebilir!
-İlkbahar ve yaz düğünlerinin favorisi romantik dalgaları tercih edebilirsiniz.
-Sade ve modern tasarımlardan hoşlanıyorsanız farklı kesimler veya modellerden yana tercihini yapabilirsiniz.
-Bir diğer seçenekse klasik topuzlar ve çok sevilen örgüler!

By Rüzgar Atmaca ekibi kendilerini tercih eden gelinlere erken anlaşmalarda indirimler sunarak her bütçeye uygun hizmetlerde sınır tanımıyor! ''Başarı tesadüf değildir, siz de kaliteli hizmet istiyorsanız mutlaka tanışmamız gerekiyor'' diyerek mutlu çiftlerle buluşmaya devam ediyoruz. By Rüzgar Atmaca fiyatları hakkında bilgi almak için yan tarafta yer alan ücretsiz formumuzu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilirsiniz!

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.