Bes Kuaför

E-posta Gönder

  • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

Bes Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Bes Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Bes Kuaför Sık Sorulan Sorular

Bes Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Bes Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Bes Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Bes Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Bes Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Bes Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Bes Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Bes Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Bes Kuaför Hakkında

Şehrin en iyi ve en başarılı salonlarından biri olan Bes Kuaför Antalya Muratpaşa’da bulunuyor. Kurucumuz ve baş saç tasarımcımız Emrah Çelik’in vizyon sahibi bakış açısı ile açılan salonumuz uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyor. Dünyadaki hem trend hem de malzeme anlamındaki tüm gelişmeleri takip ediyor ve hep daha iyisi için kendimizi geliştiriyoruz. Burada oldukça kalabalık ve her biri alanında uzman profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Saç, kişisel bakım, makyaj, el ve ayak bakım gibi temel işlemlerimizin tamamı kendi uzmanları tarafından uygulanıyor. Hangi sebepten olursa olsun bizi tercih eden tüm müşterilerimizi güler yüzlülükle karşılıyor ve en iyi şekilde ihtiyaçlarını gideriyoruz.

Bir kuaförden bekleyebileceğinizin çok daha fazlasını sunuyoruz ve en kaliteli ürünler kullanarak hizmet veriyoruz. Günlük rutin işlemlerimiz dışında çok severek yaptığımız bir iş daha var ki o da özel günlerin hazırlığı. Düğün törenleri, nişan merasimleri, kına geceleri ve benzeri organizasyonlar için özenli olmak ve güzle bir görünüme sahip olmak isteyen hanım efendilere hizmet ediyoruz. Tabii ki bunlardan en özeli de muhakkak gelin adaylarımız. Hayatlarının en mutlu gününe az bir zaman kala heyecanları her hallerinden belli olan gelinlerimiz için kusursuz bir hazırlık aşaması sunmayı görev ediniyoruz.

Tarih ve saatini ayarlayıp randevulaştığımız gelinlerimiz günü geldiğinde salondan girdikleri an onları öyle bir güler yüzle karşılıyor ve alaka gösteriyoruz ki tüm streslerinden uzaklaşmalarını sağlıyoruz. Onlara en yakışacak, düğün konseptlerine ve gelinlik modellerine uyacak bir saç makyajla hazırlıklarını kısa sürede tamamlıyoruz. Saç modelinde isteklerini göz ardı etmeden kendi fikirlerimizi de sunuyoruz, profesyonel makyajda ise muhakkak gelinimizin güzelliğini ortaya çıkaracak doğal tonlar tercih ediyoruz.

Bes Kuaför ekibi ve Emrah Çelik Antalyalı gelin adaylarını bekliyor. Eğer bize ulaşmak ve randevu almak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Yeşilbahçe Mah. 1450 Sk. Mustafa Yurtseven Apt. 23/1 Muratpaşa/Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.