Arya Kuaför

E-posta Gönder

  • Konyaaltı, Antalya.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Arya Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Arya Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Arya Kuaför Sık Sorulan Sorular

Arya Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Arya Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Arya Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Arya Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Arya Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Arya Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Arya Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Arya Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Arya Kuaför Hakkında

Her gelinin düğününde kusursuz görünme hayali vardır. Bu özel gecede olan herkesi büyülemenin ve etkilemenin peşinde olan gelinlere Antalya’da bir kuaför önerisinde bulunmak istiyoruz. Arya Kuaför olarak bizler, istek, beklenti ve ihtiyaçlarınıza yanıt vererek memnuniyetinizi en iyi şekilde sağlıyor, kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyoruz. Bu çizgimizi hiç bozmayarak uzun süredir misafirlerimizi buradan mutlu bir şekilde uğurladık. Neden bir sonraki siz olmayasınız?

Düğün hazırlık sürecinin belki de en önemli ayrıntısı olan saç ve makyaj konusunda birçok imkân sağlıyoruz. Hizmetlerimizin sonunda “İyi ki” demeniz için kendimizi açıldığımız günden beri sürekli geliştiriyoruz. En iyi güzellik ürünleri kullanıyor, en yeni makyaj malzemelerini tercih ediyoruz. Konyaaltı kuaförleri arasında farklılık göstermek ve gelinlerimizin ilk tercihleri arasında yer almak için yenilikçi bir anlayış ile çalışıyoruz. Kalite standardımızı artırıyor, değişen trend ve konseptleri yakından takip ediyoruz. Bu da bizi en çok tercih edilen kuaförler arasına sokuyor.

Saç ve makyajınız için gerekli olan işlemlere geçmeden önce tarzınızı, zevklerinizi ve gelinlik modelinizi öğreniyoruz. Yapacağımız saç ve makyaj modeli için hem size uyan hem de gelinliğinizle birlikte kusursuz görünmenizi sağlayan seçenekler tercih ediyoruz. Bunları gelinlerimiz ile paylaşıyor, en çok istediği modelleri arasından seçim yapmalarını istiyoruz.

Saçınızı ve makyajınızı planlarken gün boyunca bozulmamasını amaçlıyoruz. Bu yüzden saçınız kullandığımız özel spreyler ile düğününüzün sonunda bile ilk yapıldığı görünümü korunuyor, makyajınız ise oldukça canlı görünüyor. Antalya’da gelin saçı ve makyajı hizmetinin yanında hiçbir detayı atlamayan bir kuaför ile çalışmanın rahatlığını hissedeceksiniz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve yukarıda bahsettiğimiz imkânlardan yararlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Liman, 20. Sk. Alibaba Apt No:1, 07130 Konyaaltı/Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.