Arya Kuaför

E-posta Gönder

 • Konyaaltı, Antalya.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Arya Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Arya Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Arya Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Arya Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Arya Kuaför Hakkında

Her gelinin düğününde kusursuz görünme hayali vardır. Bu özel gecede olan herkesi büyülemenin ve etkilemenin peşinde olan gelinlere Antalya’da bir kuaför önerisinde bulunmak istiyoruz. Arya Kuaför olarak bizler, istek, beklenti ve ihtiyaçlarınıza yanıt vererek memnuniyetinizi en iyi şekilde sağlıyor, kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyoruz. Bu çizgimizi hiç bozmayarak uzun süredir misafirlerimizi buradan mutlu bir şekilde uğurladık. Neden bir sonraki siz olmayasınız?

Düğün hazırlık sürecinin belki de en önemli ayrıntısı olan saç ve makyaj konusunda birçok imkân sağlıyoruz. Hizmetlerimizin sonunda “İyi ki” demeniz için kendimizi açıldığımız günden beri sürekli geliştiriyoruz. En iyi güzellik ürünleri kullanıyor, en yeni makyaj malzemelerini tercih ediyoruz. Konyaaltı kuaförleri arasında farklılık göstermek ve gelinlerimizin ilk tercihleri arasında yer almak için yenilikçi bir anlayış ile çalışıyoruz. Kalite standardımızı artırıyor, değişen trend ve konseptleri yakından takip ediyoruz. Bu da bizi en çok tercih edilen kuaförler arasına sokuyor.

Saç ve makyajınız için gerekli olan işlemlere geçmeden önce tarzınızı, zevklerinizi ve gelinlik modelinizi öğreniyoruz. Yapacağımız saç ve makyaj modeli için hem size uyan hem de gelinliğinizle birlikte kusursuz görünmenizi sağlayan seçenekler tercih ediyoruz. Bunları gelinlerimiz ile paylaşıyor, en çok istediği modelleri arasından seçim yapmalarını istiyoruz.

Saçınızı ve makyajınızı planlarken gün boyunca bozulmamasını amaçlıyoruz. Bu yüzden saçınız kullandığımız özel spreyler ile düğününüzün sonunda bile ilk yapıldığı görünümü korunuyor, makyajınız ise oldukça canlı görünüyor. Antalya’da gelin saçı ve makyajı hizmetinin yanında hiçbir detayı atlamayan bir kuaför ile çalışmanın rahatlığını hissedeceksiniz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve yukarıda bahsettiğimiz imkânlardan yararlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Liman, 20. Sk. Alibaba Apt No:1, 07130 Konyaaltı/Antalya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.