Ahmet Arat Kuaför

E-posta Gönder

 • Muratpaşa, Antalya.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ahmet Arat Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Ahmet Arat Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ahmet Arat Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ahmet Arat Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Ahmet Arat Kuaför Hakkında

Hayatınızın en özel gününde güzelliğinizle tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız sizi Ahmet Arat Kuaför’e davet ediyoruz.

Biz güzelliğin özen ve kalite ile olduğuna inanan profesyonel bir ekibimiz. BU profesyonel ekibimizle alanımızda kendimizi daima bir adım ileri taşımak için ve size her zaman en iyi hizmeti sunabilmek için düzenli olarak eğitimlere katılıyor ve sektörümüzdeki son trendleri yakından takip etmeye özen gösteriyoruz.

Profesyonel ekibimizin tamamı alanında eğitim almış ve insan ilişkilerinde başarılı kişilerden oluşuyor. Bu ekibimizle düğün gününüzde her ihtiyacınızda size güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Düğün hazırlıklarınızda içinde bulunduğunuz tatlı telaşları anlıyoruz. Bu nedenle salonumuzda size öncelikle rahat edeceğiniz, samimi bir ortam yaratıyoruz. Böylelikle düğün gününüzde kuaför hazırlıklarınızın düğün telaşınızı üstünüzden atacağınız keyifli bir aktivite olmasını sağlıyoruz.

Kendi masalınızın başrolü olacağınız düğün gününüzde her detayın öncelikle sizin içinize sinmesini hedefliyoruz. Bunun için hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi, görüşlerinizi ve beklentilerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Hazırlıklarınız boyunca sizden öğrendiğimiz bu bilgilere uygun olarak hareket edip, tam olarak sizi mutlu edecek bir sonuca ulaşıyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken en iyi sonuçları elde edebilmek için, kullandığımız ürünlere de oldukça dikkat ediyoruz. Yaptığımız her işlemde olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanıyoruz. Kaliteli saç sabitleyicileri ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanarak muhteşem güzelliğinizin düğün gününüz boyunca bozulmasına engel oluyoruz.

Düğün gününüzde daha uzun veya dolgun saçlara sahip olmak istiyorsanız, çok doğal görünümlü kaynak uygulamaları da yapıyoruz. Kaynak uygulamalarımızda kaliteli saç kullanmaya ve saç yapınızı doğru bir şekilde analiz etmeye çok özen gösteriyoruz.

Siz de düğün gününüzde ışıl ışıl bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Ahmet Arat Kuaför Antalya gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Sinan Mah. Cebesoy Cad. Serçakıcılar Apt. 32/A Muratpaşa ANTALYA

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.