Tuana Kuaför Yenimahalle

E-posta Gönder

 • Yenimahalle, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tuana Kuaför Yenimahalle Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Tuana Kuaför Yenimahalle Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Tuana Kuaför Yenimahalle Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Tuana Kuaför Yenimahalle Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Tuana Kuaför Yenimahalle Hakkında

Çok uzun yıllardır kadınlar için çalışıyor ve onlara severek hizmet ediyoruz. Güzellik sektörüne girmemizin üzerinden geçen yıllara rağmen hala işimizi ilk günkü heyecanımızla yapıyoruz. Salonumuz Tuana Kuaför Demetevler gibi Ankara Yenimahalle’nin en nezih semtlerinden birinde bulunuyor. Burada kurucumuz ve baş saç tasarımcımız Cihan Arı’nın yıllar içerisinde oluşturduğu butik ancak harika bir ekibe sahibiz. Gerek saç gerek makyaj gerekse kişisel bakıma dair farklı alanlarda kendini geliştirip uzmanlaşmış ekibimize oldukça güveniyoruz. Misafirlerimiz olarak gördüğümüz müşterilerimizi her zaman aynı güler yüzlülük ve samimiyetle karşılıyoruz.

Tuana Kuaför olarak bir salondan beklenebilecek hemen her hizmeti bünyemizde bulunduruyor ve en iyi şekilde de icra ediyoruz. Saç renklendirme işlemleri başta olmak üzere; kesim, boya, ombre, balyaj ve röfle, saç tasarımı ve türban tasarımı, porselen ve günlük makyaj, saç bakımı, manikür ve pedikür gibi çok sayıda hizmetimiz mevcut. Uygulamalarımızın tamamı konunun kendi uzmanı tarafından yapılıyor. Üstelik salonumuzda kaliteden ödün vermemek için her zaman en iyi markalarım sevilen ürünlerini kullanmayı tercih ediyoruz. Temizliğe de önem veriyor, salonumuzdu hijyen kurallarına dikkat ediyoruz.

Özel gün ve gecelerde özenli görünümlere sahip olmayı tercih eden kadınlar için de hizmet veriyoruz. Düğünler, kına geceleri, nişan merasimleri, isteme ve söz törenleri gibi çok sayıda tekrarı olmayan organizasyon için gelinlerimiz başta olmak üzere herkesi diledikleri şekilde hazırlayabiliyoruz. Gelinlerimizin düğün mekanı, konsepti, mevsim ve gelinlik modellerine uygun bir görünüme kavuşmalarını sağlıyoruz.

Saç tasarımlarını veya türbanlarını diledikleri bir model varsa ona göre yapıyor, kendilerini tecrübelerimize emanet ederlerse de onlara güncel ve çok sevilen tasarımlarımızdan yapıyoruz. Hepsi ve daha fazlası için Tuana Kuaför Ankara Demetevler‘de sizi bekliyor, yandaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Demetevler Mah. 368. Sok. No:12/A Yenimahalle, Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.