Gelin Saçı ve Makyajı Ankara

Redline Kuaför Makyaj

Redline Kuaför Makyaj

Redline Kuaför Makyaj Hakkında

Redline Kuaför Makyaj olarak düğün hazırlık sürecinizi en önemli noktası olan gelin saç ve makyajında 18 yıllık tecrübemiz ve eğitimli ekibimizle gelinlerin hayallerindeki görüntüye kavuşmalarını sağlıyoruz. Düğününüzün sizin için önemini anlıyor ve iki katlı hem kuaför hem de güzellik merkezi olan mekanımızda titizlikle çalışıyoruz. Ankara gelin saçı ve makyajında fark yaratıyor, kaliteli cilt, saç ve makyaj ürünleriyle çalışıyoruz.

Deneyim

18 yıllık sektör deneyim ve hizmetimizi son 10 yıldır Redline Kuaför Makyaj adı altında sürdürüyoruz. Cilt ve saç bakımınızın her detayıyla ilgilenildiği iki katlı merkezimizde 25 kişilik profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Ekibimizdeki 10 kişi kuaför 10 kişi güzellik, 5 kişi ise makyaj kısmında çalışıyor. Gelin saçı ve makyajında deneyimli olan ekibimizde sadece 7-8 sene topuz eğitimi almış çalışanlarımız bulunuyor.

Hizmetler

Redline Kuaför Makyaj, gelin saçı ve gelin makyajı Ankara’nın tam kapsamlı güzellik hizmetleriyle öne çıkan ismi oluyor. Sizin için en konforlu olan seçeneğe uyum sağlıyor siz nerede isterseniz oraya gelip hizmet veriyoruz. Saç ve makyaj dışında manikür, cilt bakımı, lazer, ağda, kalıcı oje, ipek kirpik gibi hizmetlerimiz de var. Cilt sağlığınıza önem veriyor, Mac, Kryolan gibi kalitesi onaylanmış ürünlerle çalışıyoruz.

Sadece mekanda ya da evde değil talep ettiğiniz takdirde şehir dışında da hizmet verebiliyoruz. Mekanımızda hazırlanmayı tercih ederseniz de özel gelin odamızda keyifli ve konforlu bir hazırlık hizmet sağlıyoruz. Enerjik ve güler yüzlü ekibimiz hem siz hem de sevdiklerinizle ilgileniyor olacak. Saç ve makyaj modelinize karar verdikten sonra ücretsiz prove hizmetimizden de faydalanabiliyorsunuz.

Saç / Makyaj Tarzı

Saç ve makyaj modelinize karar verirken tecrübelerimize dayanarak danışmanlık veriyor ve sizin için en doğru modeli seçiyoruz. Karar verme aşamasında sizin istekleriniz, gelinlik, düğün mekanı ve yüz hatlarınız gibi detayları değerlendiriyoruz. Topuz modelinde oldukça deneyimli olan ekibimiz, istediğiniz model ve tarzda çalışabiliyor. Ağırlıklı olarak avangart modeller tercih edilirken Wag maşa modellerinde de hizmet veriyoruz.

Ankara gelin başı kuaför arayışındaysanız ve tam istediğim model saç ve makyaj yapılsın istiyorum diyorsanız Redline Kuaför Makyaj sizin için doğru adres. Hazırlık sürecinizin başından sonuna kadar emin ellerde olduğunuz hissedecek, bizden aldığınız güven duygusuyla keyifle ve rahatça en mutlu gününüze hazırlanacaksınız. Erken rezervasyonla ödeme kolaylıklarından faydalanmak ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Redline Kuaför Makyaj Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Redline Kuaför Makyaj Sıkça Sorulan Sorular

Redline Kuaför Makyaj ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Redline Kuaför Makyaj ile 1 hafta önce iletişime geçilmeli.

Redline Kuaför Makyaj şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Redline Kuaför Makyaj şehir dışında hizmet veriyor.

Redline Kuaför Makyaj gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Redline Kuaför Makyaj gelin saçı ve makyajı haricinde mekanda / evde hizmet, düğün gruplarına hizmet, epilasyon, gelin odası, cilt bakımı, tesettür tasarım, manikür / pedikür, ağda, çıtçıt saç, gelin paketi, peruk, takma kirpik, ücretsiz prova hizmetlerini vermektedir.

Redline Kuaför Makyaj düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Redline Kuaför Makyaj düğün günü 15 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.

Redline Kuaför Makyaj gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Redline Kuaför Makyaj gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 2.500-5.000 TL aralığındadır.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.