Parisli Cemil Kuaför - Cepa AVM

1 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Parisli Cemil Kuaför - Cepa AVM Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Parisli Cemil Kuaför - Cepa AVM Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Parisli Cemil Kuaför - Cepa AVM Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Parisli Cemil Kuaför - Cepa AVM Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  30

Parisli Cemil Kuaför - Cepa AVM Hakkında

40 yılı aşkın süredir güzellik sektöründe hizmet veren bir firmayız. Alanında bir marka haline gelmiş Parisli Cemil Kuaför olarak geniş yelpazede çalışıyor ve 10 farklı şubemiz ile faaliyet gösteriyoruz. Çoğunluğu Ankara’nın farklı ilçelerinde yer alan salonlarımızın 3’ü İstanbul ve bir tanesi de İzmir’de yer alıyor. Toplamda 60-70 kişilik büyük bir ekip olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Deneyim

Markamızın kökeni oldukça eskiye dayanıyor. Kurucumuz Cemil Ayrancıgil 1962’de Sinop’ta bir köyde çıraklığa başladı ve 1965’te tek koltuklu salonunu açtı. 1967 yılında Ankara’ya göçtü ve burada çalışmayı sürdürdü. 1970’lerin başında erkek berberleri için ilk kez kuaför salonu ifadesini kullanan kişi oldu. Anadolu Ajans ile 1972’de yaptığı konuşma çok ilgi gördü ve 17 ayrı gazetede yayımlandı.

1975 yılına gelindiğinde Ankara’daki ilk salonunu açtı ve haber başlıklarında yer alan “Parisli Cemil” ifadesinden yola çıkarak salona bu ismi verdi. Ardındaki yıllarda verdiği hizmetin kalitesi ve vizyonu sayesinde büyüme fırsatı yakaladı ve ilk şubesini Ankara Hilton’da açtı. İkinci şubeyi ise Mersin Hilton’da faaliyete geçirdi.

Hizmetler

Sayfasında bulunduğunuz şubemiz Parisli Cemil Kuaför Cepa Alışveriş Merkezi’nde yer alıyor. 2. katta bulunan salonumuz modern bir mimari ile tasarlanıp dizayn edildi. Burada hem erkek hem de kadınlara hizmet verdiğimiz 2 ayrı bölümümüz bulunuyor. Her iki tarafta da hijyenin ön plana çıktığı geniş ve konforlu bir ortam sunuyoruz. 8 kişilik ekibimizle müşterilerimizi karşılıyoruz.

Kadın ve erkeklere düğün, nişan ve kına gibi özel gün ve organizasyonlara hazırlık hizmeti sunuyoruz. Gelinlere ücretsiz prova eşliğinde gelin saçı ile makyajlarını yapıyoruz. Damatlar içinse saç kesimi, sakal tıraşı, saç bakımı ve isteğe göre yüz ağdası yapıyoruz. Bunlara ek olarak günlük hizmetlerimizde ise; saç tasarımı, kaynak, kişisel bakım, epilasyon, el ve ayak bakımı, cilt bakımı yer alıyor.

Saç / Makyaj Tarzı

Parisli Cemil Kuaför Cepa şube olarak gelinlerin mutlaka tam da hayal ettikleri gibi görünmelerini sağlıyoruz. Bir model örneği ile gelirlerse eksiksiz uyguluyoruz. Fikrimizi isterlerse gelinlik modelinden düğün mekanına, saçın yapısından mevsime kadar her detayı göz önünde bulundurarak önerilerde bulunduruyoruz. Genellikle sıkı veya dağınık topuzlar yapıyor, göz çevresine ağırlık verdiğimiz makyajlar uyguluyoruz.

Şimdiye dek çok sayıda gelin ve damadın özel günlerinde yanlarında olduk ve düğünlerine hazırlarken heyecanlarını paylaştık. Salonumuzdaki tecrübeli saç ve makyaj uzmanlarına kendinizi emanet edebilir, çift olarak aynı anda hazırlanıp hiç vakit kaybetmeden çekime veya düğüne gidebilirsiniz. Parisli Cemil Cepa fiyat ve kampanyaları hakkında bilgi almak isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Turan Güneş Blv. Kudüs Cad. Panora Alışveriş Merkezi Parisli Cemil Kuaför Salonu Çankaya/ Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Parisli Cemil Kuaför - Cepa AVM Yol Haritası

Parisli Cemil Kuaför - Cepa AVM Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Pelin & Kaan

Düğün Tarihi: 21.02.2021Parisli Cemil Kuaför salonunda saç yaptırmak ayrıcalık demişlerdi doğruymuş, sanki kuaför salonu değil kendi yerimiz gibi bize yardımcı oldular. İlginiz için teşekkür ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.