Parisli Cemil Kuaför - Panora AVM

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Parisli Cemil Kuaför - Panora AVM Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Parisli Cemil Kuaför - Panora AVM Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Parisli Cemil Kuaför - Panora AVM Sık Sorulan Sorular

Parisli Cemil Kuaför - Panora AVM gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Parisli Cemil Kuaför - Panora AVM gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Parisli Cemil Kuaför - Panora AVM düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Parisli Cemil Kuaför - Panora AVM düğün günü 30 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.


Parisli Cemil Kuaför - Panora AVM gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Parisli Cemil Kuaför - Panora AVM gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, cilt bakımı, ağda, el / ayak masaj, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Parisli Cemil Kuaför - Panora AVM şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Parisli Cemil Kuaför - Panora AVM şehir dışında hizmet veriyor.


Parisli Cemil Kuaför - Panora AVM ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Parisli Cemil Kuaför - Panora AVM ile 2 hafta önce iletişime geçilmeli.

Tüm Sorular

Parisli Cemil Kuaför - Panora AVM Hakkında

Uzun yıllardır güzellik sektöründe var olan bir firma olarak, bugün Parisli Cemil Kuaför adını taşıyan yaklaşık 10 adet şubemiz bulunuyor. Ankara, İzmir ve İstanbul şubelerimizin tamamından aynı kalitede hizmet sunuyoruz. Parisli Cemil kuaförleri aynı zamanda hem kadın hem de erkek müşterilerine hizmet veriyor. Döneme göre sayılar değişkenlik gösterse de tüm şubelerimizin toplamında yaklaşık 60-70 kişilik bir aileyiz.

Deneyim

Kurucumuz Cemil Ayrancıgil 1962 yılında Sinop’ta çırak olarak mesleğe başladı. 1965’de tek koltuklu bir salonda köy berberi açtı. 1967’de Ankara’ya göçtü ve mesleğine burada devam etti. 1970’lerde kuaför salonu ifadesini kullanan Ayrancıgil, erkek berberi isminin değişmesine vesile oldu. 1972 yılında ilk röportajını Anadolu Ajans ile yaptı ve 17 farklı gazetede bu haberi yayımlandı.

1975 yılına gelindiğinde Ankara’daki ilk salonunu açtı ve gazetelerde çıkan haberlerdeki “Parisli Cemil” başlıklarından esinlenerek bu adı verdi. Kısa sürede hızla ünü arttı ve sunduğu kaliteli hizmetler sayesinde daha büyük bir kitleye ulaştı. Böylelikle ilk şubesini Ankara Hilton’da açtıktan sonra ikinciyi de Mersin Hilton’da açarak şehir dışına da sınırlarını genişletti.

Hizmetler

Bu sayfada adres, hizmet bilgisi ve fotoğraflarına eriştiğiniz şubemiz Parisli Cemil Kuaför Panora AVM. Burada hem erkek hem kadın hem de güzellik departmanında geniş yelpazede hizmet sunuyoruz. Özellikle de düğün, nişan veya kına gecesi gibi özel gün ve organizasyonlar için gelinler tarafından tercih ediliyoruz. Salonumuzda gerçekleşen gelin hazırlığında dileyen gelinlerin 30 kişiye kadar yakınlarını da hazırlıyoruz.

Salonlarımızda erkek ve kadınlara özgü, saç ve bakım gibi çok sayıda kategoride hizmet bulunuyor. Kadınlar için saç tasarımı, kesim ve boyama, örgü, el ve ayak bakımı, cilt bakımı gibi işlemleri yerine getirebiliyoruz. Erkekler için ise; saç kesim ve tarama, sakal tıraşı, boyama ve yüz bakımı gibi uygulamalara sahibiz.

Saç / Makyaj Tarzı

Gelin saçı ve makyajı konusunda önceliği gelin adayına bırakıp isteklerini dinliyor, arzu ettikleri bir model varsa aynı şekilde uyguluyoruz. Salonumuzda genellikle biraz daha klasik ve romantik tarzlara uygun saçlar yapıyoruz. Topuz modellerimizde duvak, taç ve takı gibi aksesuarları sıklıkla kullanıyoruz. Makyajda ise takma kirpik ve gölgeli farlarla gözleri ön plana çıkarıyoruz.

40 yılı aşkın bir süredir sektörde var olan, yetenekli ve deneyimli uzmanlarla çalışan profesyonel bir salon arıyorsanız doğru yerdesiniz. Üstelik erkek ve kadın bölümlerimiz sayesinde gelin ve damatları aynı anda hazırlayabiliyor, zamandan tasarruf edebilmelerini de sağlıyoruz. Eğer bize ulaşmak ve Parisli Cemil Panora fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz sayfa üzerindeki telefon numarasından arayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Eskişehir Yolu Armada Alışveriş Merkezi Parisli Cemil Kuaför Salonu Söğütözü/ Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Parisli Cemil Kuaför - Panora AVM Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.