Melisa Kuaför Keçiören

E-posta Gönder

  • Keçiören, Ankara.

Ekiple Tanışın

Melisa Kuaför Keçiören Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Melisa Kuaför Keçiören Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Melisa Kuaför Keçiören Sık Sorulan Sorular

Melisa Kuaför Keçiören gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Melisa Kuaför Keçiören gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Melisa Kuaför Keçiören gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Melisa Kuaför Keçiören gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik, ağda hizmetlerini vermektedir.


Melisa Kuaför Keçiören şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Melisa Kuaför Keçiören şehir dışında hizmet vermiyor.


Melisa Kuaför Keçiören ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Melisa Kuaför Keçiören ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Melisa Kuaför Keçiören Hakkında

Yıllardır yer aldığımız sektörde 5 yılı aşkın bir süre önce kendi markamızı yaratmaya karar verdik. Melisa Kuaför markasını yaratmak için Keçiören Kuşcağız mevkiini tercih ettik. Bunun için profesyonel bir ekip de kurarak güzel kadınlara kaliteli ve hijyenik hizmet sunmaya başladık. Türban tasarımcısı, saç stilist, makyaj artist ve güzellik uygulamaları konusunda uzman olan çalışma arkadaşlarıyla 4 kişilik bir ekip oluşturduk.

Kuaför hizmetleri sunduğumuz salonda kalıcı makyaj uygulamaları, gelin saçı tasarımı ve profesyonel makyaj uygulamaları yapıyoruz. Saç tasarımı konusunda son derece hassas çalışıyor, hayal ettiğiniz modeli kusursuz hale getirmeyi hedefliyoruz. Bunun için gelinlik detayları, duvak ve saç aksesuarlarını inceliyor; yüz yapınıza en çok uyan modeli stilize ediyoruz. Makyajı ise cilt tonunuza yakışan renklerle doğal ve kalıcı şekilde yapıyoruz. Kontur ve aydınlatma uygulamalarıyla yüz hatlarını belirginleştiriyoruz. Kullandığımız ürünlerin kalitesi ve porselen makyaj teknikleri sayesinde ışıl ışıl parlamanızı sağlıyoruz. Ne dersiniz düğün öncesi saç ve makyaj provası da harika olmaz mı? Karar sizin!

Güzellik hizmetleriyle salonumuzda son teknoloji G5 cihazıyla incelme, sıkılaşma ve zayıflama sağlıyoruz. Fokuslu buzlu lazer, iğneli epilasyon, cilt, saç ve el-ayak bakımları, manikür, pedikür gibi pek çok hizmeti tek bir çatı altında topluyoruz.

Keçiören kuaför salonları arasında bizi tercih ettiğinizde salonumuzda hizmet almak yerine, randevuları önceden planlayarak düğün mekanı veya evde de gelin saç ve makyajı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Düğün günü bu özel hazırlıklar sırasında yanınızda kimler olmalı düşündünüz mü? Biz özel günlerde ekibimizin sayısını profesyonel destekle artırıyoruz ve 10 kişiye kadar hizmet verebiliyoruz.

Şimdi, gelin saçı ve makyaj uygulamaları için Melisa Kuaför Keçiören Salonu'nu tercih ediyorsanız, iletişim formunu doldurarak "Ücretsiz teklif al" butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.