Lovelcin Kuaför ve Güzellik

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Lovelcin Kuaför ve Güzellik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Lovelcin Kuaför ve Güzellik Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Lovelcin Kuaför ve Güzellik Sık Sorulan Sorular

Lovelcin Kuaför ve Güzellik gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Lovelcin Kuaför ve Güzellik gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Lovelcin Kuaför ve Güzellik gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Lovelcin Kuaför ve Güzellik gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Lovelcin Kuaför ve Güzellik şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Lovelcin Kuaför ve Güzellik şehir dışında hizmet vermiyor.


Lovelcin Kuaför ve Güzellik ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Lovelcin Kuaför ve Güzellik ile 6 hafta önce iletişime geçilmeli.

Lovelcin Kuaför ve Güzellik Hakkında

Yıllarca hayalini kurduğunuz düğün gününüzde, prensesler gibi görünmenize olanak sağlayacak saç ve makyaj uygulamalarımız Lovelcin Kuaför ve Güzellik’te siz değerli gelin adaylarımızı bekliyor.

Yılların verdiği müthiş tecrübeyle gelin adaylarımızı özel günleri için özenle hazırlıyoruz. Kapıdan içeri girdiğiniz andan bütün işlemlerinizin bitip eşinizle karşılaşacağınız son ana kadar memnuniyetinizi önemseyen bir ekiple çalışıyoruz.

Saçınızın tasarımına başlamadan önce gelinlik modelinize bakıyoruz. Çünkü saç ve makyajın gelinliğin tamamlayıcısı olduğuna inanıyoruz. Saçınızda kullanmak istediğiniz taç ve duvağı da dikkate alarak en beğendiğiniz modeli uygulamaya başlıyoruz. Saçınızın tarzına, makyajınızın stiline, düğün mekânınızın özelliklerinden konseptinize, gelinlik modelinizde yüz tipinize kadar uyum içerisinde olması için her şeyi göz önünde bulunduruyoruz.

Işıl ışıl görünmenizi sağlayacak diğer önemli konu ise makyajınız… Gelin makyajınızı yaparken en önem verdiğimiz şeylerden biri sadelik. Amacımız hem doğal görünmenizi hem de dikkat çekici olmanızı sağlamak. Bunu yaparken istek ve beklentilerinizi de dikkate almayı ihmal etmiyoruz.

Lovelcin Kuaför Ankara olarak kendimizi sürekli geliştiriyor, aldığımız eğitimlerle gelin adaylarımızın her isteğini yerine getirmeye çalışıyoruz. Gelin saçı ve makyajı dışında ağda, kaş-bıyık, manikür-pedikür gibi hizmetleri de sağlayabiliyoruz.

Geniş ve ferah atmosferimizde gelin adaylarımızın yakınlarını da ağırlayabiliyoruz. Bu hizmetimiz için kişi sayınızı önceden bize bildirerek randevu almanız gerektiğini paylaşalım. Gelin saçı ve makyajı yaklaşık olarak 3 saatte tamamlanacağı için bu süre zarfını dikkate alarak planlamalarda bulunmanızı öneriyoruz.

Kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz görüntüye ulaşmanızı sağlayacak, sihirli dokunuşlarla düğün tarihinizde sizin ve yakınlarınızın yanında biz olalım istiyoruz.

Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit; hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.