Kuaför Hakkı Batıkent

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Hakkı Batıkent Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000-2.000 TL

Kuaför Hakkı Batıkent Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Hakkı Batıkent Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Hakkı Batıkent Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Hakkı Batıkent Hakkında

Dikkat çeken saç tasarımları ve profesyonel makyaj uygulamalarıyla Kuaför Hakkı Batıkent’te faaliyet gösteriyoruz. Alanında uzman bir ekiple çıktığımız yolculukta her zaman kaliteli hizmet sunuyoruz. Bunun için yıllardır eğitimlere devam ediyor, mesleki öğrenmeye hız vermek için tecrübelerimizi bilgi birikimiyle destekliyoruz. Salonumuzda dünyaca ünlü markaların makyaj malzemeleri, bakım ürünleri ve saç boyalarını kullanıyoruz. Size daha iyi hizmet sunmak için 2016 yılında tadilatlarla yenilediğimiz salonumuzda, küçük yenilikler yapmaya devam ediyor. Müşterilerimize hijyen koşullarına uygun hizmet sağlamak için temizlik çalışmalarını her gün yürütüyoruz. Her gün titizlikle çalıştığımız salonumuzda gelin saçı ve makyajı hizmeti de sunuyoruz!

En özel anlarda tercih ettiğiniz salonumuzda, tüm güzellik uygulamaları için gelin adaylarımıza randevu düzenliyoruz. Bu sayede tüm ilgi sizin üzerinizde oluyor! Saç tasarımı için ön görüşme yapmak da bizim için son derece önemli. Çünkü hayal ettiğiniz saç modeli ile şıklığınızı tamamlayarak sizi memnun etmek için çalışıyoruz. Saç tasarımı için düğün öncesi; kesim, kaynak, renk değişikliği, ombre, balyaj, sombre, renklendirme ve bakım uygulamaları da yapabiliyoruz. Yenilenen tarzınız, güçlü ve parlak saçlarınızla kusursuz güzelliğinize ışıltı katıyoruz.

Böylelikle, düğün günü ilk işimiz, fön veya maşa işlemleri oluyor. Hakkı Kuaför Salonu’nda topuz ve örgü model çalışmalarına başlamadan önce gelin makyajını tamamlıyoruz. Makyaj uygulamalarına baz çalışmalarıyla başlıyor, göz makyajı, kapatıcı ve aydınlatıcı işlemlerle yüz hatlarınızı belirginleştiriyoruz. Kontur ve porselen makyaj uygulamalarıyla işlemeleri noktalıyoruz. Saç tasarımını tamamladıktan sonra duvak ve aksesuarlarla son dokunuşları yapıyoruz!

Gelin saçı tasarımı ve porselen makyaj uygulamalarıyla size hizmet verdiğimiz salonumuzda sevdikleriniz için de çalışıyoruz. Kuaför Hakkı, Batıkent kuaför salonları arasındaki tercihiniz oluyorsa iletişim formunu doldurmalısınız. Form sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

 • Adres:

  Turgut Özal, 2288 Sokak 2 B Blok, Yeşilkent Sitesi No:29, 06370 Batıkent/Yenimahalle/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.