BG Kuaför Bilal Gürler

E-posta Gönder

 • Etimesgut, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

BG Kuaför Bilal Gürler Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

BG Kuaför Bilal Gürler Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

BG Kuaför Bilal Gürler Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

BG Kuaför Bilal Gürler Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

BG Kuaför Bilal Gürler Hakkında

Çok uzun yıllardır sektörde var olan salonumuz Kuaför Hakkı Eryaman gibi Etimesgut’un en nadide ve merkezi semtlerinden bir tanesinde bulunuyor. Burada işimizi severek ve alanında uzman deneyimli kadromuzla birlikte profesyonelce yapıyoruz. Her zaman en iyisi için çalışıyor, kendimizi geliştiriyor ve dünyada mesleğimizle ilgili kaydedilen gelişmeleri takip ediyoruz.

Bir kuaför olmanın belki de en güzel yanlarından bir tanesi de kadınların en özel ve mutlu günlerinde onların ihtiyaç ve beklentilerini gidermek. En güzel heyecanlarına ortak olmak ve hayallerindeki görünümlere kavuşabilmelerini sağlamak. Biz de Hakkı Kuaför olarak düğünler başta olmak üzere; kına geceleri, nişan merasimleri, söz ve kız isteme törenleri, özel davetler, çeşitli kutlamalar, sünnet düğünleri ve mezuniyet törenleri gibi çok sayıda ve türde organizasyon için tercih ediliyoruz. Yaş ve tarz fark etmeksizin 7’den 70’e tüm hanımefendilerin hazırlıklarını eksiksiz yerine getiriyoruz.

Düğün, nişan merasimi ve kına geceleri özelinde konuşmamız gerekirse gelinlerimiz bizim için son derece önemli bu değerli günlerini bizimle geçirmeyi seçtiklerinde onlara minnettar oluyoruz. Hem düğün hazırlıklarını yapıyor bir yandan da onları rahatlatıp stresten uzak bir şekilde mutlulukla güne başlamalarını sağlıyoruz. Hazırlık esnasında ilk önceliğimiz kuşkusuz gelinlerimizin istekleri, sonrasında ise gelinlik modeli, düğün mekanı ve konsepti gibi diğer detaylara dikkat ederek bir bütünlük sağlamaya çalışıyoruz.

Saç tasarımlarını yaparken günün modasına uygun ve son dönemde çok trend olmuş modeller konusunda gelinimizi bilgilendiriyor, ona seçenekler sunuyoruz. Ancak zaten salona kafasında belirli bir modelle gelirse ona dilediği şekilde modelin aynısını da yapabiliyoruz. Gün boyu bozulmayacak ve güzelliğine güzellik kazandıracak bir porselen makyajla da hazırlığı tamamlıyoruz. Kaliteli makyaj malzemeleri kullanmayı ihmal etmiyoruz.

Eryaman Hakkı Kuaför olarak bizi tercih ederseniz yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.