Gelin Saçı ve Makyajı Ankara

İnter Kuaför

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

İnter Kuaför Hakkında

Hayatınızın en özel gününde güzelliğinizle ışık saçmanızın bir numaralı yolu, şüphesiz ki iyi yapılmış saç ve makyajdan geçiyor. Ben Ramazan Gören. Tam 1996 yılında kuaförlüğe başladım ve işime duyduğum tutkuyla her zaman kendimi daha ileri taşıyarak, 2009 yılında profesyonel ekibimle kurduğum İnter Kuaför’de hizmet vermeye devam etmekteyim. Gençlerin ilgi gösterdiği, yenlikçi bşr markayız. Trendleri yakından takip etmenin yanında kimi zaman “trend öncüsü” de olarak; brushlight, facelight, sunkissed gibi farklı renklendirme teknikleriyle ombreye farklı yorumlar katmanın yanında, desert rose, toffee brown gibi özel renk karışımlarıyla da sektörde birçok yeniliğin öncüsü olduk. Şimdi de kendimizi devamlı geliştirerek, gelinlerin en güzel günlerinde ışıldamasını sağlıyoruz.

Saçlarınızda yaptığımız işlemlerde olabildiğince az kimyasal işlem uyguluyoruz. Saçlarınızın doğal ışıltısını bozmadan yaptığımız işlemlerin tamamında, dünyaca ünlü kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Saça zararı minimuma indirgeyerek arkamıza aldığımız müşteri güveniyle de kendimizi devamlı daha iyisini yapmak için geliştiriyoruz.

Gelin saçınızı tasarlamaya başlamadan önce; sizin isteklerinizi, gelinlik modelinizi ve düğün konseptinizi öğreniyoruz. Tüm bu bilgiler doğrultusunda size en uygun gelin saçını yapmak için hazırlıklara başlıyoruz. Doğal ve zarif su dalgalarından, ihtişamlı topuzlara kadar her tarza uygun saç modellerini uygulayabiliyoruz. Düğününüzde siz doyasıya eğlenirken saçlarınızın güzelliğini koruması için de oldukça kaliteli ve doğal görünümlü sabitleyiciler kullanıyoruz.

Saçlarınızı hazırladıktan sonra güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyaj uygulamamıza geçiyoruz. Makyajınızın tarzınıza, gelinliğinize, düğün mekanınıza ve en önemlisi yüz şeklinize uygun olmasına çok özen gösteriyoruz. Makyajınızın yüzünüzde pürüzsüz bir şekilde durması için kaliteli baz ürünleri uyguluyoruz. Makyajınızın gün boyu yüzünüzdeki gülücükler gibi kalıcı olması için, kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve İnter İzmir Kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel ekibimizle, düğününüzde güzelliğinizle ışık saçmanız için sizi bekliyoruz.

İletişim

  • Adres::

    8. Cad. No:81, ümitköy ankara, Ümitköy, 06810 Ankara

  • Haritadaki Konumu

    İnter Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.