İlkim Kuaför Keçiören

E-posta Gönder

 • Keçiören, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

İlkim Kuaför Keçiören Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

İlkim Kuaför Keçiören Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İlkim Kuaför Keçiören Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

İlkim Kuaför Keçiören Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür

İlkim Kuaför Keçiören Hakkında

Güzellik sektöründe 1998 yılından beri faaliyet gösteren Hülya Hanım, yüksek standartlardaki kalite anlayışı ile profesyonel hizmet ilkesini kendi ekibiyle müşterilerine sunma kararı aldı. Bu yüzden 2011 yılında İlkim Kuaför Keçiören’de müşterilerine kapılarını açtı. Her zaman kaliteli ve hijyenik bir hizmet sunmak için çalışan 4 kişilik bir ekip de oluşturdu. Ekibimiz kurulduğu ilk günden beri güler yüzlü ve özenli hizmet anlayışı beğeni kazandı. Çünkü hâlâ fark yaratan kuaför ve makyaj uygulamalarıyla sektörde yer alıyor, sizin için en iyiyi hedefliyoruz.

Her gün için şıklık ve güzellik arayan kadınlara hizmete veriyoruz. Gelin adaylarını da ihmal etmiyor, özel günlerde kadromuzu da artırarak saç tasarımları ve porselen makyaj uygulamaları yapıyoruz. Tekrarı olmayan özel anlar için bizi tercih eden gelin adaylarımıza dikkat çekici şıklıklarını saç tasarımlarıyla tamamlama şansı sunuyoruz. Bunun için ön görüşme düzenliyor, her detayı konuşarak isteklerinizi öğreniyoruz. Size en çok yakışan tarzı topuz, örgü ve dağınık saç modelleri arasından keşfediyoruz. Bu arada hayal ettiğiniz bir saç modeli varsa yüz hatlarınıza uygun hale getiriyoruz.

Tasarım sürecinde dikkat ettiğimiz bir konu daha var: İmaj yenilemek! Küllü saçlar, ışıltılı sarılar, estetik renklendirme, kaynak ve bakımlarla parlayan şıklık… Hepsi mümkün. Siz yeter ki düğün öncesi istediğiniz tasarım, gelinlik modeli ve duvak seçiminizi ekibimizle paylaşın. Gerisi tamamen tasarım süreciyle tamamlanıyor. Üstelik özel anlarda türban ve duvak tasarımıyla da yanınızda oluyoruz.

İlkim Keçiören Kuaför Salonu’nda makyaj uygulamalarını da aynı hassasiyetle yaptığımızı söylemiş miydik? Doğal güzelliğinizle kusursuzluğunuzu ortaya çıkarmak için çalışıyor, zarafetinize ışık tutuyoruz. Doğru makyaj uygulamalarıyla aydınlık ve sade dokunuşlar yapıyoruz.

En güzel anları güzelliğinizle taçlandırmak isterseniz, İlkim Kuaför iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.