Hüseyin Gül Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Hüseyin Gül Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Hüseyin Gül Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hüseyin Gül Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hüseyin Gül Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Hüseyin Gül Kuaför Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüz yaklaşıyor. Böylesine özel bir gününüzde profesyonel dokunuşlarla ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkarmak isterseniz sizi Hüseyin Gül Kuaför Yaşamkent’e davet ediyoruz.

Düğününüzün her detayıyla kusursuz olmasını istediğinizi olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle sizi kusursuz bir güzelliğe ulaştırmak için kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla özenle çalışıyoruz. Ekibimizin her bir üyesi alanında eğitim almış profesyonel kişilerden oluşuyor. Kesim ve boya tekniklerini ustalıkla kullanmamızın yanında, salonumuzda kullandığımız ürünlerin de kalitesine oldukça önem veriyoruz. Bu sayede gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi kusursuz bir şekilde karşılayabiliyoruz.

Gelin saçınızın her detayıyla sizin içinize sinmesi için, hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınız hakkındaki tüm beklentilerinizi detaylarıyla dinliyoruz. Düğün gününüzde yenilenmiş bir güzelliğe sahip olmak isterseniz, boyamadan kesime kadar profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız her işlemde doğal içerikli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede düğün gününüzde saçlarınızın sağlıkla ışıldamasını sağlıyoruz.

Gelin saçı modelinizi belirlerken yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi, düğün mekanınızı, tarzınızı dikkate alarak, sizi bir bütün olarak en güzel görüntüye ulaştıracak gelin saçını sizinle beraber belirliyoruz. Dilerseniz saçınızda düğün konseptiniz ve gelinliğinizle uyumlu birbirinden güzel aksesuarlar kullanabiliyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde, kozmetik ürünlerimizin hijyenik koşullarda saklanmasına ve kullandığımız araçların temizliğine çok özen gösterdiğimizi bilmenizi istiyoruz. Makyajınızın her aşamasında yüz hatlarınızı iyi bir şekilde analiz ederek, kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz. Bu kusursuz güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanız için de kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Düğün gününüzde rüya gibi bir güzelliğe sahip olmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha çok bilgi alabilir ve Hüseyin Gül Kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Biz düğün gününüzde mutluluğunuza profesyonel dokunuşlarımızla ortak olmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Yaşamkent, Karina Besa Plaza Otopark 55/14, 06810 Yenimahalle/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hüseyin Gül Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.