HÇ Saç Tasarım

E-posta Gönder

 • Keçiören, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

HÇ Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

HÇ Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

HÇ Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

HÇ Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

HÇ Saç Tasarım Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirdiğiniz bu muhteşem günde, en iyi halinizi ortaya çıkararak sizi, düğününüze hazırlıyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için, HÇ Kuaför ekibi olarak elimizden geleni yapıyoruz. Memnuniyetinizi sağlamak için, tecrübeli ve alanında uzman kadromuzla birlikte, durmaksızın çalışıyoruz.

Hayatınızın en önemli anlarından biri olan düğününüzde, kusursuz görünmek istersiniz. Biz de, sektörde 2010 yılından beri bulunmamızın verdiği deneyimle birlikte saç ve makyajınızı yapıyoruz. Size, prensesler gibi hissetmeniz için gerekli tüm ilgiyi gösteriyoruz. Bembeyaz gelinliğinize en çok yakışır şekilde sizi hazırlıyoruz. Şimdi dilerseniz, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim.

İlk olarak, düğün tarihinizi öğrenmekle işe başlıyoruz. Bunun için, bizimle birkaç hafta önce iletişime geçmenizi istiyoruz. Sonrasında sohbetimiz esnasında, nasıl bir saç ve makyaj hayal ettiğinizi bize anlatıyorsunuz. Biz de planımızı buna göre oluşturuyoruz. En özenli şekilde tasarımlarımızı yaptıktan sonra bir prova günü belirliyoruz.

Provada, tasarladığımız saç ve makyajı, tam olarak düğün gününüze göre uyguluyoruz. Salon düğünleri için toplanmış saç modellerini; kır düğünü için ise, zarif dalgalarla bezenmiş, açık bırakılmış veya dağınık olarak toplanmış saç modellerini tercih ediyoruz. Bunun yanında dilerseniz, saç aksesuarlarıyla bu güzel saç modellerine hareket kazandırabilirsiniz.

Düğün günü geldiğinde, dilerseniz kendi kuaför salonumuzda, dilerseniz de düğün yapacağınız mekanda sizi hazırlayabiliriz. Sizinle birlikte yakınlarınıza da hizmet verebiliyoruz. Sohbet havasında geçen bu hazırlanma sürecinde, heyecanınızı biraz olsun üzerinizden atabiliyorsunuz.

Ankara kuaför salonları arasında, kişiye verdiğimiz önem ve kaliteli hizmet anlayışımızla öne çıkmayı başarıyoruz. Siz de kendinizi özel hissetmek ve bu harika hizmetten yararlanmak isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın! Heyecanınıza ortak olmak için sabırsızlıkla bize ulaşmanızı bekliyoruz!

İletişim

 • Adres:

  Yunusemre Cad.Beşkonak Sok. 5/B İncirli Keçiören/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.