Hazer Kuaför

E-posta Gönder

 • Keçiören, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Hazer Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Hazer Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hazer Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hazer Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Hazer Kuaför Hakkında

2008 yılından bu yana güzellik sektöründe hizmet veren bir firmayız ve salonumuzun adı da Hazer Kuaför. Bulunduğumuz konum itibariyle Etlik Caddesi kuaför’leri arasında yer alıyoruz ve buradaki verdiğimiz üstün ve çok yönlü hizmet kalitesiyle farkımızı ortaya koyuyoruz. Keçiören sınırları içerisindeyiz ve ilçenin her bölgesinden de kolayca tercih edilmemizi sağlayan merkezi bir konumdayız. Aradan geçen yıllara rağmen hala ilk günkü heyecanımızla salonumuzu açıyor, işimizi severek yapıyoruz. Hem kadın hem de erkekleri ağırlayabiliyor, iki tarafa da uygun çeşitlilikte hizmetler sunabiliyoruz.

4 kişilik butik bir ekibiz ve hepimiz kendi uzmanlık alanlarımızda en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Bir kuaför salonunda beklenebilecek hemen her işlemi Hazer Kuaför güvencesiyle yapıyoruz. Saç ve türban tasarımı ile kesiminden tutun da boya ve renklendirmeye, porselen ve günlük makyaja, ombre ile röfleye, perma ve tıraşa, kişisel ve cilt bakımına kadar çeşitli bakım uygulamalarımız mevcut. Bir de elbette ki özel günler için de hizmetlerimizi sunuyoruz.

Özel gün denince akla ilk gelenlerden düğünler başta olmak üzere, nişan töreni ve kına gecesi gibi organizasyonlar için çiftlerimizi ağırlıyoruz. Hem erkek hem kadın bölümüne sahip olduğumuzdan bir yandan gelinimizi diğer yandan da damadımızı hazırlayabiliyoruz. Çiftlerimizi rahat hissettirmek ve onları günün stresten uzak tutmak için elimizden geleni yapıyoruz. Gelinin saç ile türban tasarımı ve makyajında düğün konseptine uygun kendi isteklerine göre hazırlıklarını hızlı, kalıcı ve incelikli bir şekilde yapıyoruz. Damadımızın da damat tıraşını yapıp yakışıklılığını ön plana çıkarıyoruz. Tam zamanında işlemleri bitiriyor ve çiftimizi hem mutlu hem de hazır bir şekilde salondan uğurluyoruz. Ayrıca istenirse yakınlarından 8 kişiye kadar da alabiliyoruz.

Ankara Etlik kuaförleri arasında en iyi sonuç için Hazer Kuaför olarak bizi tercih ediyorsanız yandaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.