Gülşah Sarıoğlu Makeup

E-posta Gönder

0312 963 3273

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

600 TL'den az

Min. Fiyat

Keçiören, Ankara

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat 600 TL'den az
 • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Epilasyon, Manikür / Pedikür, Takma kirpik
 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 20

Hakkında

Ankara’da hizmet veren bir makyaj stüdyosuyuz. Gülşah Sarıoğlu Makeup ailesi olarak özel günlerinizde size profesyonel bir destek sunuyoruz. Kurulduğumuz tarihten itibaren hızla büyüyor ve her geçen gün hizmet içeriklerimizi daha da genişletiyoruz. Siz de kusursuz görünmek istiyorsanız kendinizi sihirli ellerimize bırakabilirsiniz.

Biz işimizi her zaman severek yapıyoruz. Öncülüğü daima beklentilerinize veriyoruz. Önce nasıl görünmek istediğinizi öğreniyoruz. Daha sonra çalışmalarımızı da göz önünde bulundurarak size yakışacak renklerin ve uygulamaların neler olacağını öğreniyoruz. Herkesin ten rengi ve yüz hatları farklı. Birine yakışan makyaj sizin yüzünüz için düşündüğünüz kadar ideal durmayabilir. Beklentilerinizi karşılayacak en kusursuz görünüme ulaşmanız için çalışıyoruz. O nedenle yönlendirmelerimize güvenebilirsiniz. Bize ister aklınızdaki makyajı anlatabilir isterseniz de görsel gösterebilirsiniz. Kendinizi direk bize teslim etmeniz de elbet mümkün.

Biz her zaman kaliteli markalarla birlikte çalışmayı tercih ediyoruz. Dünyaca ünlü markaların en güzel malzemelerini kullanarak makyaj yapıyoruz. Cilt yapınıza uygun nemlendirici ve baz kullanıyoruz. Cildinizi makyaja hazırlıyoruz. Ten renginize uygun fondöten sürüyoruz. Boynunuzla yüz renginiz arasında göze batan bir fark olmamasına özen gösteriyoruz. Doğru renk seçimi yapıyoruz. Ürün skalamız oldukça geniş. Kapatıcı, far, allık, aydınlatıcı, bronzer gibi çeşitli uygulamaları ise daha sonra yapıyoruz. Dudak kalemi ile dudaklarınızın etrafını çiziyor ve uygun bir ruj sürüyoruz. Kaşlarınızı kalem yardımıyla dolduruyor, havada durması için kaş jeli ya da sabunu kullanıyoruz. Tüm işlemleri yaptıktan sonra sabitleyici sprey sıkıyoruz. Makyajın uzun süre yüzünüzde kalmasını ve tüm hareketliliğinize rağmen bozulmamasını istiyoruz.

Ankara makyaj artisti Gülşah Sarıoğlu ile özel günlerinize hazırlanmak isterseniz sayfada bulunan firma bilgilerimizi kullanarak bize en kısa zamanda ulaşabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

Gülşah Sarıoğlu

 • Telefon: 0312 963 3273
 • Adres: Yunus Emre Cad. Öney Sok. No:3/A İncirli-Keçiören

Gülşah Sarıoğlu Makeup Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!