Esta Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Esta Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Esta Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Esta Kuaför Sık Sorulan Sorular

Esta Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Esta Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Esta Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Esta Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Esta Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Esta Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Esta Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Esta Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Esta Kuaför Hakkında

2009 yılından bu yana bilfiil işlettiğimiz salonumuz Esta Kuaför Ankara Keçiören’in Etlik semtinde bulunuyor. Elbette ki daha önce de güzellik sektöründeydik ve edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübeyle birlikte giderek artan bir tutkuyla işimizi yapmaya devam ediyoruz. Salonumuzda her biri alanında uzman ve yetenekli 12 kişilik bir ekibe sahibiz, yoğun sezonlarımızda ise bu sayı 15’i de bulabiliyor. Hem kapasitesi hem de hacmi büyük olan salonumuzda tüm işlerimizi titizlikle yapıyor ve %100 müşteri memnuniyetini kolayca sağlıyoruz.

Hem erkek hem de kadın olabilmek üzere kişisel bakımına önem veren herkesi salonumuzda ağırlayabiliyoruz. Büyük ekibimizle birlikte geniş yelpazede bir hizmet veriyoruz ve her ihtiyaca ve isteğe çözüm üretebiliyoruz. İşlemlerimizin içerisinde; saç tasarımı, kesim, renklendirme, ombre ve sombre, ışıltı, mikro kaynak, perma, Brezilya fönü, keratin bakım, cilt bakımı, profesyonel ve günlük makyaj, tırnak bakımı, manikür ve pedikür gibi pek çok örnek bulunuyor. Her bir işlemimiz kendi uzmanı tarafından özenle yapılıyor.

Salonumuzda verdiğimiz hizmetler bunlarla da sınırlı değil elbette. Özel gün ve organizasyonlara bakımlı ve özenli bir görünümle katılmak isteyen erkek ve kadınların hazırlık aşamalarını yürütüyoruz. Bunlardan ne büyüğü de şüphesiz ki düğünler. Hem gelinlerimizi hem de damatlarımızı hayatlarının en güzel günlerine en iyi şekilde hazırlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Onları tam istedikleri gibi ve tam zamanında hazırlıyor, stressiz bir şekilde güne başlamalarını sağlıyoruz.

Damatlarımız için damat tıraşı, gelinlerimiz içinse harika bir saç tasarımı yapıyoruz. Gelinlik modeli, düğün mekanı ve konseptini önemsiyor, gelinin istediği modeli uyumlu şekilde tasarlıyoruz. Profesyonel ve bir o kadar da doğal bir makyajla da görünümü noktalıyoruz.

En özel gününüz için kendinizi emin ellere emanet etmek isterseniz yandaki formu doldurup bize ulaşabilir, Esta Kuaför fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Gazze Cad. 18/A Antares Blokları Önü Etlik/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Esta Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.