Espada Kuaför Güzellik Salonu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Espada Kuaför Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600 TL'den az

Espada Kuaför Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Espada Kuaför Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Espada Kuaför Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Epilasyon, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  15

Espada Kuaför Güzellik Salonu Hakkında

Espada Kuaför Güzellik Salonu mevkii olarak Ankara gelin saç ve makyajı sektöründe 2001 yılından beri hizmet veriyoruz. 12 kişilik bir ekipten oluşuyoruz ve eğitimler alarak kendimizi sürekli geliştirip hizmet kalitemizi arttırıyoruz. Aldığımız eğitimlerden bazıları; kuaförlük saç kesim hizmetleri, topuz eğitimi ve boyama teknikleri eğitimi gibi içeriklerden oluşuyor.

Verdiğimiz hizmetleri dar sınırlarla çevrelemiyoruz, gelinin istediği her yere gidiyoruz. Düğünün gerçekleşeceği mekâna da, açık hava düğün fotoğrafı çekimlerine ve hatta talep olursa eve de gidiyor, gün boyunca yanınızda oluyoruz. Salonumuzda saç ve makyajınızı yaptırırsanız rahatça hazırlanabileceğiniz bir giyinme alanımız mevcut. Gelecek olan yakınlarınız varsa merak etmeyin, 15 kişiye kadar yanınızda sevdiklerinizi hazırlanmaları için getirebilirsiniz.

Saç modeli olarak genellikle isteklerinizi temel alıp üzerinde değişiklikler yapıyoruz. Aklınızdaki modeli yüz şeklinize ve gelinliğinizin tarzına göre uyarlıyoruz. Deyim yerindeyse kendimizden bir şeyler katıyoruz ve her saçın o geline ait farklı bir havası olmasını sağlıyoruz. Gelin başı için en çok tercih edilen modellerden topuzu 3-4 farklı ana tarzda yapıyoruz. Bunlar hangileri diye soracak olursanız; modern topuz, klasik topuz ve dağınık topuz diyebiliriz. Stil olarak da gelinliğin konseptine göre vintage, bohem, modern, romantik ve natürel tarzlarda çalışıyoruz. Eğer isterseniz aksesuar önerileri veriyor ve istediğiniz tarzda uyguluyoruz.

Makyajda çok geniş bir renk skalamız var. Her detayın birbiriyle uyumlu olmasına çok özen gösteriyoruz çünkü uyum olmadığı sürece makyajda bir bütünlük sağlayamayız. İsteğinize göre değişmekle birlikte biz daha çok doğal makyajlar yapmayı tercih ediyoruz. Renk olarak tonlamaları yumuşak olacak şekilde genellikle toprak tonları, hafif pembe geçişli turuncular, siyah, gri ve gümüş tonlar tercih ediyoruz.

Ücretsiz prova hizmetimiz sayesinde hem saçınızı hem de makyajınızı düğün gününden önce yaptırarak modele ve renklere karar verebiliyorsunuz. Böylelikle işinizi şansa bırakmıyor, düğün günü karar verme zahmetinden kurtularak zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Hizmetlerimizden faydalanmak ve fiyat teklifi almak için yandaki formu hemen şimdi doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Göksu Mah. Selçuklular Cad. Göksu AVM Kat:2 no:57/48

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Espada Kuaför Güzellik Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.