Emre Atay Saç Tasarım

E-posta Gönder

 • Keçiören, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Emre Atay Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Emre Atay Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Emre Atay Saç Tasarım Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Emre Atay Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

Emre Atay Saç Tasarım Hakkında

Sonsuz mutluluğa “evet” dediğiniz o muhteşem günde, sevdiğiniz insanı ve misafirlerinizi, en iyi halinizle karşılamak istediğiniz çok iyi biliyoruz. Biz de bunun için, Emre Atay Kuaför Salonu olarak, siz değerli gelinlerimizin beklentilerini karşılamak adına, yıllardır çalışıyoruz. Kişiye özel yaptığımız saç ve makyaj tasarımlarıyla, muhteşem bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Her gelin, en özel gününde en güzel hissetmek ister. Çocukluktan süregelen bu gelinlik hayali, kaç yaşında olursa olsun her kadının hayalidir. Bu gelinliği en güzel şekilde tamamlayacak olan ise, iyi yapılmış bir saç ve makyajdır. Gelinin yüz hatlarını öne çıkaracak bir makyaj ve bütün güzelliğini vurgulayacak bir saç modeli ile, hayallerinizdeki görünüme kavuşmanız çok kolay!

Düğününüzden önce gerçekleştirdiğimiz ücretsiz prova ile birlikte, siz değerli gelinlerimize, düğün günlerinde nasıl bir saç ve makyaj uygulanacağını önceden göstermiş oluyoruz. Küçük bir tavsiyede bulunacak olursak; provanızı nişan gününüze denk getirirseniz, bir taşla iki kuş vurmuş olabilirsiniz!

Düğün konseptinize, düğün mekanınıza ve gelinliğinize uygun saç modelini uyguladıktan sonra, bütün gece kalıcı olması için, özel spreylerle bunu destekliyoruz. Sonrasında ise, makyajınıza geçiyoruz. Planladığımız makyajı uygulamak için öncelikle, cildinizi güzel bir şekilde temizliyoruz. Kirden arındırılmış bir cilt üzerinde makyaj, daha kalıcı olacaktır. Sonrasında ise, ize en uygun renkte fondötenle bir temel oluşturuyoruz. Bunun üzerine, doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracak şekilde yapılan kontür uygulamasıyla birlikte, ten makyajınızı bitiriyoruz. Göz makyajınız için de seçeceğiniz tonlarda farları, kademeli olarak göz kapaklarınıza uyguluyoruz. Ardından, nüde renklerde bir rujla makyajınızı tamamlıyoruz.

Ankara gelin saçı ve makyajı fiyat bilgisini öğrenmek için bize ulaşın! Bunun için yapmanız gereken tek şeyi sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurmak!

İletişim

 • Adres:

  19 Mayıs Mahallesi, Yunus Emre Caddesi 200/D, 06290 Keçiören/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.