Elif Kuaför & Güzellik Salonu

E-posta Gönder

 • Keçiören, Ankara.

Ekiple Tanışın

Elif Kuaför & Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Elif Kuaför & Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Elif Kuaför & Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Elif Kuaför & Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Elif Kuaför & Güzellik Salonu Hakkında

Özenli çalışmalarımızla fark yarattığımız Elif Kuaför & Güzellik Salonu’nda sizin de hayatınızın en özel günlerinizde yanınızda olmak ve peri masallarından fırlamış gibi görünmenizi sağlamak istiyoruz. Profesyonel kadromuzla birlikte her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışıyor ve keyifli bir hazırlık süreci yaşatıyoruz.

Güler yüzlü bir ekiple birlikte çalıştığımız Elif Kuaför ve Güzellik Salonu içerisinde önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti oluyor. Düğün, kına gecesi, nişan ve söz gibi günlerin özel bir anlam taşıdığının farkındayız. Bugüne kadar çok sayıda gelini ağırlamanın kazandırdığı tecrübeler doğrultusunda sizi başarıyla yönlendirebiliyoruz.

Hizmet sunma önceliğimizi tamamen sizin istekleriniz belirliyor. Kuaför salonumuz içerisinde saç kesimi, renklendirme, boya, manikür, pedikür gibi uygulamalarımız bulunuyor. İstediğiniz her saç modelini ve makyaj tasarımını kolaylıkla yapabildiğimiz alanımız içerisinde bize sadece nasıl görünmek istediğinizi ayrıntılı olarak belirtebilirsiniz. Maşa veya fönle saçlarınızı hazırladıktan sonra farklı toplama stilleriyle saçınıza şekil veriyoruz. Eğer tacınız varsa duvağınızla birlikte onu da takıyoruz.

Makyaj aşamasına geldiğimizde ise kaliteli malzemeleri seçiyor ve cilt yapınıza uygun ürünler kullanıyoruz. Önce makyaj bazı uyguluyoruz. Ardından ten renginize uygun bir fondöten tercih ederek pürüzsüz bir görünüme ulaşmanızı sağlıyoruz. Gözleriniz için simli farlar, gölgeli makyajlar, doğal tonlar ya da kalem yardımıyla kedi gözü görünümüne sahip tarzları uyguluyoruz. Bronzer, aydınlatıcı ve kontur uygulamaları yapıyoruz. Kaşlarınıza şekil veriyoruz. Yaptığımız makyajın renk tonuna uygun bir ruj sürüyor son olarak da allık uyguluyoruz. Yapacağımız tüm işlemler tamamlandıktan sonra ise makyaj sabitleyici sprey sıkıyoruz.

Siz de Ankara kuaförleri arasında isminden başarıyla söz ettiren salonumuzun ayrıcalıklı imkanlarından yararlanmak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yayla Mahallesi, 1463. Sk. No:28/A, 06220 Keçiören/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.