Demetevler Güzellik Merkezi

E-posta Gönder

 • Yenimahalle, Ankara.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Demetevler Güzellik Merkezi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Demetevler Güzellik Merkezi Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Demetevler Güzellik Merkezi Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Demetevler Güzellik Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Epilasyon, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

Demetevler Güzellik Merkezi Hakkında

Düğününüzde, güzel gelinliğinizi en güzel şekilde tamamlayan şey, iyi yapılmış bir saç ve makyajdır. Gelinliğiniz ne kadar mükemmel olursa olsun, saç ve makyajınız geceye uygun değilse, kendinizi tamamlanmış hissetmezsiniz. Biz de Demetevler Güzellik Merkezi ekibi olarak, bunu çok iyi biliyor ve düğününüzde size en kusursuz hizmeti sunmak için çabalıyoruz.

Ankara Demetevler’de, siz değerli gelinlerimize uzun yıllardır hizmet veriyoruz ve memnuniyetiniz için çalışıyoruz. Tecrübemiz sayesinde, sizin için zaten telaşlı olan bu aşamaları kolaylaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Dilerseniz, hizmetlerimizden bahsedelim.

Düğün gününüzde, randevu saatinizde salonumuza geliyorsunuz. Biz sizi muhteşem bir cilt bakımıyla karşılıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, iyi temizlenmiş bir ciltte makyaj, daha uzun süre kalacaktır. Ardından el ve ayak masajıyla iyice rahatlamanızı sağlıyoruz. Böylece düğünden önce az da olsa gerginliği üzerinizden atmanıza yardımcı oluyoruz. Daha sonra ise, manikür ve pedikür hizmetimizle el ve ayaklarınızı da güzelleştiriyoruz.

Saçınızın uzunluğu, düğün mekanınız ve düğün konseptinize göre bir saç modeli oluşturuyoruz. Fakat öncesinde kesinlikle sizi fikrinizi alıyoruz. Sizin düğününüz ve nasıl görünmek isterseniz sizi o şekilde hazırlıyoruz. Saç modelinize uygun saç aksesuarları ya da gelin tacıyla süslemelerimizi yapıyoruz. Eğer duvak kullanacaksanız da bunu güzelce sabitliyoruz. Saçınızın gece boyu bozulmadan kalması içinse uygun spreylerle saçınızı sabitliyoruz. Bol bol eğleneceğiniz bir düğün olacağı için sürekli saçınızı kontrol etmenizi istemiyoruz.

Tesettürlü gelinlerimiz için de ayrıca, türban bağlama hizmetimiz mevcut. Dilediğiniz modelde türban bağlayıp üzerini minik çiçekler ve aksesuarlarla süslüyoruz.

Ankara güzellik salonları arasında, bizi tercih etme sebebiniz samimiyetimiz ve içtenliğimiz olmalı. Böylece, sizin beklentilerinizi tam olarak karşılamayı hedefliyoruz.

Bizimle iletişime geçmek için sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.