Bilkent Kuaför Keçiören

E-posta Gönder

  • Keçiören, Ankara.

Ekiple Tanışın

Bilkent Kuaför Keçiören Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Bilkent Kuaför Keçiören Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Bilkent Kuaför Keçiören Sık Sorulan Sorular

Bilkent Kuaför Keçiören gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Bilkent Kuaför Keçiören gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Bilkent Kuaför Keçiören gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Bilkent Kuaför Keçiören gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Bilkent Kuaför Keçiören şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Bilkent Kuaför Keçiören şehir dışında hizmet vermiyor.


Bilkent Kuaför Keçiören ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Bilkent Kuaför Keçiören ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Bilkent Kuaför Keçiören Hakkında

Hayatınızın en özel gününde, prensesler gibi hissetmek ve bu güzel hissin keyfini sürmek ister misiniz? Cevabınız “evet ise, harika bir önerimiz var: Bilkent Kuaför Keçiören. Düğün gününüzde sizi, adeta bir peri masalı kahramanına dönüştürüyoruz! Hayallerinizin gerçek olması için, profesyonel ekibimizle birlikte canla başla çalışıyoruz. En özel gününüzde tüm beklentilerinizi karşılamak ve isteklerinize yanıt verebilmek için çabalıyoruz.

Düğün gününüzde, en iyi halinizle sevdiğiniz kişinin ve misafirlerinizin karşısına çıkmanız için, mükemmel bir şekilde sizi hazırlıyoruz. Halihazırda güzelliğinizi ön plana çıkarıyoruz ve tamamen sizin tercihleriniz doğrultusunda bir saç modeli ve makyaj yapıyoruz. Dilerseniz, hizmetlerimizin detayları hakkında size bilgi verelim.

Öncesinde de belirttiğimiz gibi, bizim önceliğimiz her zaman, sizin ne istediğiniz ve neyi hayal ettiğiniz. Bu çerçevede, ilk olarak sizinle sohbet ediyoruz ve zihninizdeki gelin modelini tüm ayrıntılarıyla birlikte bize anlatmanızı istiyoruz. Ardından, buna göre bir plan oluşturuyoruz. Sohbetimiz esnasında bir de; düğün konseptinizi, düğün yapacağınız mekanı ve gelinlik modelinizin nasıl olduğunu öğreniyoruz. Daha sonra da, prova için bir tarih belirliyoruz.

Ücretsiz prova seçeneğimiz sayesinde, düğün gününde tam olarak nasıl görüneceğinizi, öncesinde deneyimleme şansı yakalıyorsunuz. Yüz şeklinize ve bahsettiğimiz unsurlara en uygun saç modelini oluşturuyoruz. Makyajınız için de, doğallığı ve sadeliği ön plana çıkaracak bir uygulama tercih ediyoruz. Bu sayede, modern ve aynı zamanda, modası hiç geçmeyecek bir görünüm yakalamış oluyoruz.

Düğün gününüz geldiğinde ise, sizin için belirlediğimiz saç ve makyajı, provadakinin aynısı olacak şekilde yapıyoruz. Dilerseniz salonumuzda, dilerseniz de düğünü yapacağınız mekanda size hizmet verebiliriz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, Bilkent Kuaför fiyatları için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres:

    Şenlik, Aşıkpaşa Cd. no:39/A, 06010 Keçiören/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.