Ali Gür antares

E-posta Gönder

Ali Gür antares

Ekiple Tanışın

Ali Gür antares Hakkında

Ali Gür 1954 yılında doğmuş, 1967 Nis Kuaför'de mesleğe ilk adımını atmıştır. Yıllarca beraber çalıştığı ve sanatını öğrendiği Nis kuaförün 1976 yılında işletmeciliğini devralarak bugünkü Ali Gür kuaför salonlarının ilk halkasını ve temellerini oluşturmuştur.

Ali Gür, bir kuaför olarak mesleki gelişim sürecinde daima vizyonunu geniş tutmayı başaran bir işadamıdır. Yurt içi – yurt dışı eğitimlerle, yenilik arayışlarıyla, modern çağın gereksinimlerine ayak uydurmasıyla kendini hem sanatında hem de işletmecilik yönüyle daima geliştirmiştir. Aynı donanımı ekibi için de sağlamayı kendine hedef seçmiş, onlara bu yolda önderlik etmiştir. Çalışanlarını birer arkadaş, birer ortak olarak gören Ali Gür, aynı çatı altında topladığı ekibinin kalitesinin yüksek olmasının müşteri mutluluğunu da arttıracağı bilinciyle kendi bünyesinde bir eğitim merkezi oluşturmuştur. 2005 yılında açılan bu okulda personeline işletme, teknik ve iletişim eğitimleri vermektedir.

Ali Gür, müşterilerini salonunun gelişiminde katkıda bulunacak misafirleri olarak görür. Onların şikayetlerini titizlikle dinler, önerilerini değerlendirir. Sektörün ilklerini yapmak, onlar için iyi, hoş olan her şeyi işletmesine uyarlamak için uğraşır. Sosyal konulardaki duyarlılığını mesleğine de taşırken yardım kampanyaları ile bu güzelliğe müşterilerini de ortak eder. Modern Türk kadın ve erkeğine gelecek yıllarda daha iyi hizmet vermenin yollarını arar.

Bir kız babası olan Ali Gür özel yaşamında da titiz ve özenlidir. Geniş bir sosyal çevresi, sık görüştüğü, birlikte olmaktan keyif duyduğu arkadaşları vardır. Dostluğun gücüne inanır, iyi ve kötü anlarında dostlarının yanında olmaktan mutluluk duyar.

Bugün merkezimiz Çiftehavuzlar - Bağdat Caddesinde olmak üzere; Mecidiyeköy-Profilo AVM, Kadıköy-Tepe Nautilus AVM, Zeytinburnu-Olivium Center, İzmit Real AVM, Kartal M1 Tepe AVM, Ağustos 2007’de açılan Ümraniye Meydan Real AVM, Ankara -Antares AVM, Temmuz 2009’da açılan Fulya - BJK Real AVM, 2010’da ikinci markamız Ali Gür Hair Club Merter Real AVM, Edirne ve 2011’de ise Erenköy/Ethem Efendi Salonumuz açıldı. Böylece Ali Gür olarak 11 salonumuz, Ali Gür Hair Club olarak da 3 salonumuz ile hizmet vermekteyiz. ALİ GÜR büyüyen ve güçlü bir marka olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

İletişim

  • Adres:

    İbrahimağa Mh. Fatih Sk. No: 1/9 Nautilus AVM Kadıköy - İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ali Gür antares Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.