Kına ve Bekarlığa Veda

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:24 dakika

29.06.2020

Şimdi gelelim kına ve bekarlığa veda partine. Tahminimce muhteşem arkadaşların var bu partiyi senin yerine onlar düzenleyecek. O zaman rahatça arkana yaslanıp harika geceni bekleyebilirsin. Fakat işi şansa bırakmak istemiyor, en azından neleri istediğini de belirtmek için ön bir araştırma yaparak en iyi arkadaşının da fikir sahibi olmasını sağlayabilirsin. Kına ve bekarlığa veda partisi mekan, kına elbisesi ve hediyeler olmak üzere 3 aşamadan oluşur. Mesela mekanı arkadaşın belirleyebilir hatta bütün arkadaşların toplanıp o gece ödemeyi kendileri yapabilir ama elbiselerini ve hediyelerini onlar ayarlayamaz onun için senin de hazırlık yapman gerekiyor. Haydi, gel önerilerimi dinle bakalım.

Kına ve Bekarlığa Veda Mekanı

Kına ve bekarlığa veda mekanı en az düğünün kadar özenle hazırlanacağın bir gece olduğu için mekan bakınmaya şimdiden başlamanı tavsiye ediyorum. Özellikle yazın evlenenlerdensen elini çabuk tut ki istediğin mekanı ve günü başkası kapmasın. Hatta şimdiden şehrindeki kına ve bekarlığa veda firmalarını tıklayarak beğendiğin mekanlardan fiyat teklifi alabilirsin.

kına ve bekarlığa veda

Kına ve Bekarlığa Veda Elbisesi

Kına ve bekarlığa veda gecende iki elbise giyeceğini biliyorsun değil mi? Daha doğrusu bu bildiğimiz gibi bir kınaysa, kınan yakılırken üzerine kaftan giymen gerekiyor. Bu kaftanı ise kiralayan bir sürü organizasyon şirketi var. Eğer özel bir parça olsun istiyorsan özel terzilere veya abiyecilere diktirebilirsin. Fakat satın almayacağım kiralasam yeter dersen öncelikle anlaştığın mekana böyle bir hizmetleri olup olmadığını sorarsın. Eğer yoksa şehrindeki firmalardan “aksesuar” filtresini kullanarak fiyat teklifi alabilirsin.

kına ve bekarlığa veda

Kına ve bekarlığa veda gecenin neredeyse bütününde giyeceğin elbiseyi ise genellikle tuvalet olarak tercih etmelisin. Eğer mekanın sana özel kapatıldıysa uzun giymeni tavsiye ederim. Böylece gecenin hakimi olduğun anlaşılacaktır. Tabii tercihe göre mini ya da midi boylarda şahane durur emin ol! Tek yapman gereken şehrindeki abiye firmalarından fiyat teklifi alarak randevu ayarlamak! Sonrasında seçimini aynada gördüğün ve en çok yakıştırdığın tasarım belirleyecek.

kına ve bekarlığa veda

Kına gecende hangi şarkıların çalınacağına karar verdin mi? Bu müzik listesine göz at: Kına Gecesi Şarkıları ve Kına Türküleri

Kına ve Bekarlığa Veda Hediyeleri

Arkadaşlarınla geçireceğin harika gecenin anısına tüm davetlilerine hediye vermek istersin değil mi? Kesinlikle istersin. Bu hediyenin boyuyu önemli değil, istersen sadece oje hediye et istersen de bir ayna ya da muhteşem bir set hediye edebilirsin. Yeter ki onlarla birlikte olduğunu ve seni çok mutlu ettiklerini gösteren o gecenin anısına saklayabilecekleri bir hediye olsun. Dilersen buradaki firmalardan sana özel senin seçimin olan ojelerden bir kutu yaptırabilirsin. Hemen teklif al!

kına ve bekarlığa veda

Yorum yap