Herkese Hediye

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:30 dakika

29.06.2020

Düğün gününüz sadece sana hediye verilecek anlamına gelmiyor. Senin de hediye edeceğin özel kişilerin olacak. Hediye dağıtılanların en bilineni tüm davetlilerine verdiğin nikah şekeri ve damada aldıkların olsa da teşekkür amaçlı ailelerinize ve arkadaşlarınıza da hediye vermenizi öneriyorum.

Aileye Hediye

Sizin mutluluğunuz için ellerinden geleni yapan, her ayrıntıya istemeseler bile katlanan hep aileler oluyor. Tüm bunlar için bile teşekkürü hak ediyorlar değil mi? Tabii bu her iki aile için de geçerli. Özellikle aynı oranda hediye almanız çok önemli. Tabii bu hediye kişisel bir şey olmalı sırf hediye olsun diye alınmamalı bunu sakın unutma!

herkese hediye

Damat ile Gelinin Hediyeleri

Birbirinize en güzel hediye olsanız da her zaman ortada bir gelenek olduğu için düğünlerde de damat ve gelin birbirine özel bir takı takarlar. Bu çoğu zaman gelin adaylarına bir yüzük, damat adayı içinse saat ya da kol düğmesi ile son bulur. Eğer ikinize özel bir hediye almak isterseniz bunu düğünde ilan etmeden de yapabilirsiniz. Hatta düğün günü çiçekle gelen bir mektup bile o anı muhteşemlendirir inanın bana...

Misafirler İçin Hediye

Davetlileriniz için zaten nikah şekeri hazırladınız, o yüzden fazladan bir hediye daha vermenize gerek yok. Fakat yine de bir hediye vermek isterseniz serin bir yaz akşamı hediye edeceğiniz şal harika olabilir.

herkese hediye

En Yakın Arkadaşın için Hediye

Sadece en yakın arkadaşın olduğu için değil, tüm süreç boyunca sıkıntılarına ve mutluluklarına ortak olduğu için bile ona fazladan bir hediye almalısın. Bu hediye tüm davetlilerine verdiğin nikah şekerinden fazlası olmalı. Yanlış anlama bütçe olarak değil özel bir hediye olduğu için. Bu güzel bir hediye çeki de olabilir, harika bir masaj salonunda spa hediyesi de... Seçim tamamen senin arkadaşını ne kadar tanıman ile ilgili ve onun hoşlandığı bir şey ile ilgili olmalı.

herkese hediye

Tedarikçilere Hediye

Buna mecbur değilsin. Sadece seninle ilgilenen tedarikçin ile güzel bir bağ yakalamışsan nezaketen küçük bir armağan vermen hoş olacaktır. Tabii düğün zamanı böyle bir jest yapmak aklına bile gelmeyebilir. Bu hiç sorun değil. Fakat gelirse düşünceliliğiniz karşısında şoka uğrayıp çok sevineceklerini bilmelisin. Eğer hediye vermek istemezsen de düğün sonrası onların Düğün.com’daki sayfalarına yapacağın yorum da fazlasıyla mutlu edecek ve kalıcı bir hediye olacaktır.

Yorum yap