Pink Party Box

E-posta Gönder

Pink Party Box

Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarları

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin ayakkabısı ve hangi aksesuarları istediğini söyle, isteklerine uygun 5 ayakkabı ve aksesuar firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Divanni
2

İstanbul

Divanni

Abiye, gelinlik, çanta modellerinin yanında gelin ayakkabıları ve diğer gel...

İstanbul

Mk Moda

Evaze jüpon, kabarık jüpon, balık jüpon gibi çok çeşitli modeller Mk Moda i...

İstanbul

Gia Shoes

Gia Shoes başta düğünlerde olmak üzere tüm toplantılarınız, kutlamalar ve d...

Hakkında

Pink Party Box ile her türlü organizasyon ve partiler için gerekli olan malzemeleri süsleme eşyalarını bulabilirsiniz. Her çeşit konseptlerde ve özelliklerde parti malzemelerini buradan temin edebilirsiniz. Düğünler, nişanlar, doğum günü partileri, partiler, kutlamalar, kına geceleri gibi çok çeşitli organizasyonlar için gerekli olan parti ve süsleme malzemelerini burada istediğiniz tarzlarda elde edebilirsiniz. Kişilere özel tasarım süsleme malzemeleri üretilmektedir. Sizlerde kendi konsept ve tarzlarınıza göre istediğiniz özellikler parti malzemelerini yaptırabilirsiniz. Her çeşit süsleme ürünler burada yer almaktadır. Yapılan organizasyonların süslemeleri eğlenceli vakitler geçirmek adına oldukça önemlidir. Burada kişilere özel baskılarda olan malzemeler ile organizasyonlarınızı daha eğlenceli bir hale getirebileceksiniz. İletişime geçerek hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

İletişim

Nadin Tavliyan BagisYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.