Spica Bridal

E-posta Gönder

Spica Bridal Genel Özellikler

Hizmet İçeriği
Ayakkabı
Teslim Süresi
2 hafta
Minimum Fiyat
200-300 TL

Spica Bridal Özellikler

Özellikler
Özel Yapım Kişiselleştirme İmkanı

Spica Bridal Hakkında

SİZE ÖZEL TASARIM GELİN VE DAMAT AYAKKABILARI

İnsanın emekleme evresinden yürüme evresine geçtiği mucizevi an kendi bedenini tanıma ve ona güvenme olgusuyla yakından ilişkilidir. Bu ilk adımlar insanın kendi bedeni ve bedensel faaliyetlerine hükmetmeye başlayarak merak eden, keşfeden ve sorgulayan bireylere dönüşme sürecindeki ilk geçit, özgürlüğe attığı en anlamlı adımdır.


Biz de bu felsefeyi aklımızdan hiç çıkarmadan attık ilk adımlarımızı, hem de küçücük bir atölyede... Bu süreçte kötü deneyimlerin aslında en büyük kazanımlar olduğunu öğrenerek ayakkabı tasarlamaya, üretmeye, hayal ettiklerimizle gerçekler arasında mesafeler olunca hiç yorulmadan sil baştan yapmaya, tek bir modeli en iyi ve doğru halini yakalayana kadar yüzlerce kez sıfırdan yapmaya devam ettik.

* Bu yüzden Spica Bridal’da ortopedik uygunluğu çok kez denenmiş, az, öz ve şık modeller bulacaksınız.
Bizim için sonuçtan önce süreç geldi hep, çünkü sürecindeki zorluklara ne kadar tahammül ederseniz sonuç da o kadar iyi oluyor ve başarı anlamlı hale geliyor. Bizim için sürecin zor olmasının en temel nedenlerinden birisi teknolojinin alıp başını gittiği, seri üretim ve fabrikasyon ürünlerin neredeyse üretildiği an satılmaya başlandığı bu çağda ayakkabıcılığı ve ayakkabı üretimini usta-çırak ilişkisi ve el emeğine dayanan bir meslek olarak görmemizdi.

* Bu yüzden Spica Bridal atölyelerinde üretilen hiçbir ayakkabı milyonlarcasından biri değil, tamamı el yapımı, en özgün ve SİZE ÖZELl olandır.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Küçük Esat Cd. No:73 / 4

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Spica Bridal Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.