Erol Ayakkabı Hakkında

Erol Ayakkabı ve Çanta Mağazaları

Erol Ayakkabı Ve Çanta mağazaları, kurucusu Erol Özkartal adıyla 1945’te kurulmuştur.

Şu anda Ankara’da üç şubesiyle hizmet veren Erol Ayakkabı’nın ayrıca İstanbul’da da butik mağazaları bulunmaktadır.

Erol Ayakkabı ürünlerini kendi imal etmekte olup tamamen deri malzemeler kullanarak el yapımı ayakkabılar üretmektedir. Yıllardır klasik çizgisinden vazgeçmemekle beraber modayı takiben günün favori ürünlerini üreterek her yaştan kesime hitap etmektedir.

Markanın kreasyonları için Erol Ayakkabı adına modelistler her sezon yeni modeller çıkarmaktadır. Ayrıca mevcut ürünler haricinde özel sipariş üzerine ayakkabılar üreten Erol Ayakkabı özellikle gelin ayakkabıları ve sahne ayakkabıları yapım alanında aranılan bir markadır.

Sipariş imkânıyla pek çok müşterisinin isteklerini yerine getirebilen Erol Ayakkabı her kitleye hitap eden modelleriyle geniş bir müşteri portföyü oluşturmuştur.
Doğal malzemeler kullanarak ayakkabı ve çanta üreten Erol Ayakkabı’nın temel prensibi müşteri memnuniyetidir. Müşteri devamlılığına inanan Erol Ayakkabı’nın yıllarca hizmet verebilmesinin başlıca nedeni de budur.

Son zamanlarda yaygınlaşan hazır malzemelerle suni ayakkabı üretiminden kaçınan firma bu çizgisinden çıkmayarak bir 50 sene daha müşterilerine aynı kaliteyle hizmet vermeyi istemektedir.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Tunalı Hilmi Cad. No:114/A Kavaklıdere Ankara

  • Haritadaki Konumu

    Erol Ayakkabı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.