• Min. Fiyat
    2.000 TL'den fazla

Divan Kundura Özellikler

Hizmet İçeriği
Ayakkabı
Teslim Süresi
3 hafta
Minimum Fiyat
2.000 TL'den fazla
Özellikler
Özel Yapım Kişiselleştirme İmkanı

Divan Kundura Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Aksesuarlar

Gelin kesesi

Divan Kundura Hakkında

Haute Couture, yani kişiye özel tasarım tarzıyla hizmet veren firmamız Divan Kundura, 1993 yılında kuruldu ve kısa sürede Divan gelinlik ayakkabı adıyla markalaştı. Yaklaşık 20 yıldır bu sektördeyiz ve bu 20 yıl içerisinde arkamızda binlerce mutlu gelin bıraktık. Her zevke ve her tarza hitap eden yüzlerce modele sahibiz. Siz, sadece hayallerinizi anlatın ve gerisini bize bırakın.

●Deneyim
Ortalama çeyrek asırlık bir tecrübeden söz ediyoruz. Hayatınızın en önemli gecesinde her şeyin kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. İşte buradaki en önemli detay, öncelikle sizin konforunuz. Biz özel tasarım ayakkabılarımızla size bu konforu çok rahat bir şekilde sağlayabiliriz. Kendimize, zarif işçiliğimize, en önemlisi vizyoner bakış açımıza çok güveniyoruz. Biz de mutluluğa adım attığınızda yanınızda olmak istiyoruz.

●Hizmetler
Bugüne kadar ayakkabılarla yaşadığınız kötü deneyimleri bir kenara bırakın. Çünkü artık biz varız ve sizin için konforu ön planda tuttuğumuz muhteşem tasarımlar yapıyoruz. Öncelikle sizden hayalinizdeki ayakkabıyı dinliyor ve size uygun seçenekler hazırlıyoruz. Akabinde ayaklarınızın detaylı olarak ölçüsünü alıyor ve hayallerimizi tasarlamak için atölyemize giriyoruz. Bu konuda kendimize çok güveniyoruz.

Yaptığımız tasarımların her aşamasında sizden de fikir alıyor ve sizin onayınız olmadan hiçbir şekilde ilerlemiyoruz. Tüm bu süreci en fazla 2 hafta gibi bir sürede tamamlıyor ve bu kısacık zamanda sizi mutlu etmeyi başarıyoruz. Dilerseniz tüllü, dilerseniz bağcıklı, dilerseniz de tamamen şeffaf modelli ayakkabılarla size özel tasarımlar yapabiliyoruz. Sizi etkileyeceğimizden çok eminiz.

●Ek Hizmetler
Çankaya ayakkabı firmaları arasında özel tasarım modellerimizle en çok dikkat çeken ayakkabı mağazası olmaktan gurur duyuyoruz. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla ortaya çıkardığımız muhteşem işçilik sayesinde, bizi tercih eden her müşterimizi mutlu etmeden bırakmıyoruz. Siz de bizi tercih edin ve sizin için tasarlanmış bu konforlu ayakkabıları deneyimleyin istiyoruz. Aynı zamanda gelin kesesi tasarımlarımızla da büyük beğeni alıyoruz.

Tüm geceyi ayakta geçireceğinizi ve doya doya oynamak isteyeceğinizi düşünürsek, bizi tercih etmeniz sizin için son derece doğru bir karar olacaktır. Eğer siz de Ankara gelin ayakkabısı firmaları arasında kararsız kaldıysanız ve ayakkabınızı hangi firmaya tasarlatacağınıza karar veremiyorsanız, şu an çok doğru bir profildesiniz. Hemen sayfanın sağındaki iletişim formunu doldurun ve bizimle irtibata geçin.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.