Aras Vip Gelin Arabası

E-posta Gönder

Aras Vip Gelin Arabası
 • İzmit, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Aras Vip Gelin Arabası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.000-3.000 TL

Aras Vip Gelin Arabası Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Aras Vip Gelin Arabası Özellikler

 • Özellikler

  Şoförlü araç kiralama, Şehir dışına araç gönderimi, Süsleme hizmeti, Davetli taşıma hizmeti

Aras Vip Gelin Arabası Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Evet


 • Araç Türleri

  Lüks araç, Minibüs, VIP araç

Aras Vip Gelin Arabası Hakkında

Aras Vip Gelin Arabası sunduğu geniş araba portföyü ve güvenli yolculuk garantisiyle evlilik töreninize ulaşımınızı sağlıyor. Kocaeli merkezli firmamız aynı zamanda şoförünüzü de ayarlayarak her detayı çözüyor. Hem konforlu hem de bütçenize uygun bir arabayla düğününüze ulaşım sağlamak istiyorsanız bütçe dostu bir firma olarak hizmet sunduğumuzu söylemeliyiz. Kocaeli gelin arabası kiralama şirketleri içerisinden bizi tercih ederek konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz. Ekstra ihtiyaçlarınızı firmamıza iletmeniz dahilinde her konuda size yardımcı oluyoruz!

Deneyim
2016 yılında Aras Vip Gelin Arabası adı altında hizmet vermeye başladık. İlk olarak havacılık sektörüne transfer hizmetleri sunarak sektöre girmiş bir firmayız. Uzun yıllardır içerisinde bulunduğumuz sektörde binlerce kişiye güvenli ulaşım sağladık. Günümüzde de mutlu çiftlerin özel günlerinde yanlarında olarak transferlerimize profesyonel bir ekiple birlikte devam ediyoruz. Çiftlerimize mutlu günlerinde eşlik ederken onlara güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet sunmayı da misyonumuz olarak belirledik.

Hizmetler
●Jeep, lüks, VIP araçlar ve minibüslerle şoförlü araç kiralama hizmeti veriyoruz. Farklı araç seçeneklerimiz sayesinde düğününüze en uygun olanı bulabilirsiniz.
●Şehir dışına araç gönderimi yaparak farklı illerdeki çiftlerimizin de ulaşım ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Firmamızı tercih etmek istiyorsanız fakat Kocaeli’nde yaşamıyorsanız, hiç endişelenmeyin!
●Sadece gelin arabası kiralama hizmeti sunmuyor aynı zamanda da aracınızı düğün konseptinize ve isteklerinize uygun bir şekilde süslüyoruz. İstediğiniz tarz süslemelerle hazırlanan aracınızı görüşmeler sonucunda kararlaştırmış olduğunuz saat saatte size ulaştırıyoruz.
●Çiftlerimize danışmanlık hizmeti vererek organizasyonunuzdan önce sizinle bir araya gelip bütün detayların üzerinden geçiyoruz. Böylelikle düğün gününüzde bir sürprizle karşılaşmıyorsunuz.
●Davetli taşıma hizmeti de veren firmamız düğün gününüzde misafirlerinizin davet alanına güvenli ve konforlu bir şekilde erişimlerini sağlıyor.

Firmamız uygun bütçeli anlaşmalarla kalite hizmet vermekte. Bizi tercih ederek hayalinizdeki gelin arabasına hem model hem de süsleme anlamında ulaşabilirsiniz. Kocaeli gelin arabası kiralama fiyatları ve Aras Vip Gelin Arabası firması hakkında detaylı bilgi almak için yan tarafta yer alan ücretsiz formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterli! Bize ulaşarak ulaşım konusunda kafanızda bulunan soru işaretlerini gidererek rahat bir nefes alabilirsiniz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.