Sözüm Araç Kiralama

1 Yorum

E-posta Gönder

 • İzmit, Kocaeli. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Genel Müdür

 • Firma Sahibi

Sözüm Araç Kiralama Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Sözüm Araç Kiralama Özellikler

 • Özellikler

  Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi, Süsleme Hizmeti, Davetli Taşıma Hizmeti

Sözüm Araç Kiralama Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Evet


 • Araç Türleri

  Binek araç, Klasik araba, Lüks araç, Minibüs, VIP araç, Vosvos, Alternatif araç

Sözüm Araç Kiralama Hakkında

İster lüks bir otomobil, ister klasik bir otomobil. Ya da tam hayalinizdeki gibi, tatlı mı tatlı bir Vosvos. Düğün gününüzde size eşlik edecek, misafirlerinizi sizden önce karşılayacak düğün arabanızı sizinle biz buluşturabiliriz. Çok iyi biliyoruz ki, her şey kusursuz olsun istiyorsunuz. İşte, İzmit araç kiralama firmaları arasında bizi tercih ederek, transfer konusunda içinizin tamamen rahat etmesini sağlayabilirsiniz.

●Deneyim
Bizim için önemli olan sizin ne istediğiniz. Sizden hayallerinizi detaylı olarak öğreniyor ve size en uygun aracımızı hazırlıyoruz. Her bütçeye hitap eden araç çeşitliliğine sahibiz. Bu sayede, bizi tercih eden tüm çiftlerimizin de memnuniyetin oluşturuyoruz. İşimizi çok severek yapıyoruz ve bu sevgi verdiğimiz hizmet kalitesinden kolayca belli oluyor. Sizi de mutlu etmek istiyoruz.

●Hizmetler
Kocaeli araç kiralama firmaları denildiğinde, akıllara ilk gelen işletme olmaktan gurur duyuyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimize sağladığımız ayrıcalıklı hizmetlerle de, büyük beğeni alıyoruz. Örneğin, bizi tercih eden çiftlerimize şoför tahsis ediyoruz. Siz, biricik eşinizle hayatımızın en önemli gününü yaşamaya giderken konforunuzun daha da artmasını sağlıyor, biz de sizinle aynı heyecanı paylaşıyoruz.

Sizin için her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Kocaeli başta olmak üzere Türkiye'nin her yerinde hizmet verebiliyoruz. Dilerseniz gelin aracınızı şehir dışına da gönderiyoruz. Firmamız bünyesinde bulunan onlarca araç sayesinde, size istediğiniz otomobili kolaylıkla tahsis edebiliyoruz. Üstelik, bunun için bize sadece bir haftalık kısa bir zaman yetiyor. Uzmanlaştığımız bu alanda, size de hizmet vermek istiyoruz.

●Ek Hizmetler
Her şey kusursuz olsun ve siz artık derin bir nefes alın istiyoruz. Misafirlerinizin konforunu da, çok önemsiyoruz. Davetlileriniz için de taşıma hizmeti sunuyor ve bu özel günde yanınızda olacak herkesin de memnuniyetini kazanmanızı sağlıyoruz. Gelin arabanızı sizin zevkinize göre süslüyor ve ortaya genel dekorasyonunuzla uyumlu, hoş bir görüntü çıkmasını amaçlıyoruz..

Bu heyecanlı sürecin artık yavaş yavaş sonuna geldiğiniz ve geriye sadece birkaç detay kaldı öyle değil mi? Eğer cevabınız evetse, biz listenin “gelin arabası bulma” maddesini sizin için en profesyonel şekilde halledebiliriz. Hemen sayfanın sonundaki iletişim formunu doldurun ya da irtibat numarasını arayarak bize ulaşın. Çünkü şuan, Kocaeli gelin arabası kiralama firmaları arasındaki en doğru profildesiniz.

İletişim

Sözüm Araç Kiralama Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

a&s

Aslı & Soner

Düğün Tarihi: 04.06.2021Başta tedirgin olsam da beni son derece mutlu ettiniz. şoför arkadaşımız ailemden biri kadar yakındı ve asla rahatsız hissetmedik yanında. Yine olsa yine sizi tercih ederdim. önce firmaya sonra da Serkan arkadaşımıza teşekkür ediyoruz.:)

Sözüm Araç Kiralama

Sözüm Araç Kiralama

Gelin Arabası

Biz teşekkür ederiz mutluluklar dileriz,,

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.