Vosvos Gelin Arabası

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!

Vosvos Gelin Arabası Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL'den fazla

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Vosvos Gelin Arabası Özellikler

 • Özellikler

  Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi, Süsleme Hizmeti, Davetli Taşıma Hizmeti

Vosvos Gelin Arabası Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Evet


 • Araç Türleri

  Binek araç, Klasik araba, Vosvos

Vosvos Gelin Arabası Hakkında

Kusursuz bir düğün hayal ediyorsanız, her şeyin tüm detaylarıyla göz alıcı olması gerekir. Bunun için de plan aşamasında özenli bir hazırlık yapmanız gerekir. Düğünün temel konuları kadar önemli olan detaylardan biri de gelin arabanızın seçimi. Çiftler gün boyu rahat edebilecekleri, nostaljik duygular yaşayabilecekleri bir tercih yapmak bizi ziyaret ediyor. Vosvos gelin arabası kiralamak isterseniz size Kocaeli’nde yardımcı oluyoruz.

İşini profesyonel olarak yapan bir araç kiralama firmasıyız. Bugüne kadar edindiğimiz tüm deneyim ve bilgileri sizinle olan çalışmamızda en iyi şekilde yansıtıyoruz. Pek çok çifte hizmet vermiş bir firma olarak kendimize epey güveniyoruz. Aldığımız olumlu geri dönüşler işimizi ne kadar iyi yaptığımızın en somut örnekleri.

Kiralama hizmetinden önce sizinle ön görüşme yapıyoruz. Nasıl bir hizmet almak istediğinizi, aklınızda nelerin olduğunu öğreniyoruz. Çalışma planlarımızdan size bahsediyor, hakkımızda bilgi edinmenizi sağlıyoruz. Vosvos araçları genelde nostalji seven çiftler tercih ediyor. Araçlarımız eski model olsa da sizi asla yarı yolda bırakmıyor. Düzenli olarak taşıtlarımızın bakımlarını yapıyoruz. Tüm araçlarımızın trafiğe çıkmak için izin belgeleri tam.

Düğünlerin yanı sıra aklınıza gelen pek çok özel gününüz için bizden kiralama hizmeti alabilirsiniz. Aracımızı dilerseniz zevkiniz doğrultusunda da süsleyebiliyoruz. Şoför hizmeti almak isterseniz size yardımcı oluyoruz. Trafikle uğraşmak yerine arka koltukta müstakbel eşinizle birlikte vakit geçirebilirsiniz. Yoğunluk dolayısıyla sizi ihmal etmek istemeyiz. Bu nedenle bize ne kadar erken ulaşırsanız o kadar keyifli bir planlama süreci yaşayabilir ve rahat bir hizmet alabilirsiniz.

Eğer siz de Kocaeli gelin arabası kiralama firmaları arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka vosvoslarımızı da değerlendirmelisiniz. Bize ulaşmak, hakkımızda daha detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.