Zeki Vip Gelin Arabası

E-posta Gönder

  • İzmit, Kocaeli.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Zeki Vip Gelin Arabası Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000 TL'den fazla

Zeki Vip Gelin Arabası Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Özellikler
Şoförlü araç kiralama Şehir dışına araç gönderimi Süsleme hizmeti Davetli taşıma hizmeti

Zeki Vip Gelin Arabası Sık Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Evet


Araç Türleri

Binek araç, Jeep

Zeki Vip Gelin Arabası Hakkında

Kocaeli'nde bulunan ve lüks araçlarını rahatlıkla tercih edebileceğiniz firmamız İzmit'li çiftlerimize en özel ve güzel günlerinde hizmet veriyor. Düğününüz için hazırlıklarınızı neredeyse tamamladınız! Şimdi sıra düğüne gideceğiniz lüks ve konforlu aracınızı seçmekte. Firmamız bu noktada sizler için hem şoförlü araç kiralama hem de özel araç seçeneklerini sunuyor. Kocaeli gelin arabası kiralama hakkında yaptığınız araştırmada sizlere yardımcı olabiliriz! Gelin arabalarımızın hoş süsleme ve iç dizaynıyla şık bir araçla düğününüze ulaşımınızı sağlıyoruz.

Deneyim
Geniş araç portföyümüzle uzun yıllardır taşıma sektöründe ve özel davetlerde yerimizi alıyoruz. Araç modellerimiz; 2018 ultra lux Mercedes e180 exclusive, Range Rover jeep, Renault Megane marka araçlarımızı davetleriniz için tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz aracın modeline göre bakımlarını ve kontrollerini ayarlayıp aracınızı size güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Günümüzde de araç kiralama işine devam eden firmamızda amacımız çiftlerimizin güvenli, konforlu ve keyifli bir ulaşım sağlaması.

Hizmetler
-Şoförlü araç kiralama hizmetimizden yararlanarak düğününüze konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz şehir dışından da aracınızı kiralayabilir, araç süsleme hizmeti alabilir veya misafirlerinizin firmamız sayesinde davet alanınıza güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz.

-Firmamız şehir dışına da araç göndererek Türkiye’nin her noktasında mutlu çiftlere kaliteli bir hizmet sunuyor. Çeşitli araç modellerimiz ve tecrübeli şoförlerimizle size iyi bir hizmet sunmayı misyonumuz olarak belirledik.

-Araçlarımızın döşemelerini temiz, bakımlı ve düzenli tutarak çiftlerimizin konforlu ve keyifli bir yolculuk geçirmenizi önemsiyoruz. Aynı zamanda araç içi dizaynlarımızı da sizin için en güzel hale getiriyoruz.

-Değerli misafirlerinizi sizin için konforlu ve güvenli bir şekilde düğün alanınıza ulaştırıyoruz. Bu şekilde misafirlerinizin düğününüze ulaşımları hakkında endişelenmesine gerek kalmıyor!

Düğün gününüzde misafirlerinizin ve kendi ulaşımınızın kusursuz olmasını istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Konforlu araçlarımızdan memnun kalan çiftlerimiz arasına isminizi yazdırmak için vakit kaybetmeyin! Avantajlı paketlerimiz sayesinde her bütçeye uygun hizmet veriyoruz. Araçlarımızın bakımları ve süslemeleriyle de titizlikle ilgileniyoruz. Zeki Vip Gelin Arabası kiralama fiyatları ve detaylı bilgi için yan tarafta yer alan ücretsiz formumuzu eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterli! Bize ulaşarak kusursuz bir ulaşım deneyimi yaşayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.