Düğün Arabası

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

1.000 TL'den fazla

Min. Fiyat

Şoförlü Araç Kiralama

Özellikler

Merkez, Bursa

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL'den fazla
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Evet
  • Araç Türleri Limuzin, Klasik araba

Özellik

  • Şoförlü Araç Kiralama
  • Şehir Dışına Araç Gönderimi

Hakkında

Düğün günü sokaklarda nostaljik bir arabayla dolaşarak hem kendinize hem de hatıralarınıza unutulmaz bir detay eklemek isterseniz Bursa Düğün Arabası’nda sizi bekliyoruz.

Uzun zamandır hizmet sektöründe başarıyla faaliyet gösteren bir ekibiz. Edindiğimiz bilgi ve birikim neticesinde her şeyin tam da beklediğiniz gibi olacağı bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Tarzınıza uygun süslemelerimizle de aracımızı istediğiniz konseptlerde süslüyoruz.

Aracımız eski model olmasına karşın düzenli olarak bakımları yapıldığı ve trafiğe çıkacak tüm belgeleri tam olduğu için sorunsuz bir hizmet alıyorsunuz. İster evden isterseniz de kuaför çıkışından itibaren aracımızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Şoför hizmetimizle siz nerede ve saat kaçta aracı teslim almak isterseniz o noktaya sözleştiğimiz zaman diliminde geliyoruz.

Yoğunluk dolayısıyla önceden bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Dilerseniz aracımızı da görebilirsiniz. Hijyene önem verdiğimiz için her kiralama sonrası aracımızı dezenfekte ediyoruz. Güler yüzlü şoförümüz size yol boyu eşlik ederken herhangi bir problem olursa da ilk o müdahale ediyor. Böylelikle siz konforlu bir hizmet alıp, aracımız içerisinde yaşayacağınız gezintinin tadını çıkarmış oluyorsunuz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun size başarıyla hizmet veriyoruz. Uygun ücretlerle size yardımcı oluyoruz. Ödemeyi kiralama esnasında netleştiriyoruz. Yani hizmetin sonunda ekstra herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Başında hangi tutarı konuştuysak aracımızdan hizmet alırken de üzerine eklenecek bir sayı olmadan sözleştiğimiz ödemeyi yapıyorsunuz.

Yıllardır araç kiralama hizmeti veren bir firmayız siz de Bursa araç kiralama firmaları arasında araştırma yapan bir çiftseniz hizmet içeriklerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formu, telefon numarası ve mail adresi aracılığıyla bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Sizinle tanışmak ve mutluluk yolculuğunuzda size eşlik etmek için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Ümit Bocutcu

  • Adres: Bursa

Düğün Arabası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!