Boğaz’da Evlilik Teklifi Yapmak İçin 7 Harika Sebep!

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:36 dakika

03.08.2021

İlişkinizi artık evlilik aşamasına taşımaya karar verdin ve sıra geldi içten bir “Evet”i kapabileceğin organizasyonu planlamaya! Peki evlilik teklifi gibi özel bir ana İstanbul’un eşsiz Boğaz manzarası eşlik etsin istemez misin? Tereddütlerin varsa senin için sıraladığımız, Boğaz’da evlilik teklifi organizasyonunun avantajlarına göz atabilirsin!

boğazda evlilik teklifi

1- Eşsiz Fotoğraflara Olanak Sağlar

İstanbul Boğazı’nda yatta evlilik teklifi ettiğinde; Kız Kulesi, Galata Kulesi gibi birçok tarihi yapıyı, sarayları, yalıları ve Anadolu Kavağı gibi güzelliklerin bu özel anınıza eşlik ettiğini görebilirsin. Tur sırasında bu yapılarla ve Boğaz’ın eşsiz ambiyansında birbirinden güzel karelere sahip olabilirsin.

boğazda evlilik teklifi

Teklifini bu mekanlardan birinde yapabilirsin: Neden Galata Kulesi’nde Evlilik Teklifi Etmelisin?

2- Görsel Şovlar İçin Alan Tanır

Boğaz’da evlilik teklifinin bir avantajı da lazer gösterisi gibi görsel şovlara olanak sağlamasıdır. Köprüye ya da denizin ortasında oluşturulan su perdesine evlilik teklifi sözlerinin lazerle yansıtılması, havai fişek ve volkan şovlar gibi şık görsel ögeler, teklif organizasyonuna renk katar!

Evlilik teklfi organizasyonuna dair tüm detaylara şu yazımızdan ulaşabilirsin: Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır? Evlilik Teklifi Fiyatı Nedir?

3- Her Mevsim Tercih Edilebilir

Boğaz’da evlilik teklifi için kiralanan tekne ve yatların sadece ilkbahar ve yaz mevsimleri için uygun olduğunu sanıyorsan yanılıyorsun. Bu araçların soğuk ya da rüzgarlı havalarda devreye giren ısıtma sistemleri, açılıp kapanabilen şeffaf brandaları ya da üstü kapalı alanları, farklı hava koşullarında evlilik teklifi için imkan sağlıyor.

Detaylar için şu yazımıza da bakmanda fayda var: Yatta Evlilik Teklifi Hakkında Her Şey

4- Manzara ve Lüks Restoran Bir Arada

Boğaz’ın sularında yatta yapılan evlilik teklifini diğer seçeneklerden ayıran en önemli özelliklerinden biri de Boğaz’ın her noktasında, her an farklı bir manzaraya karşı yemeğinizi yeme imkanı tanıması diyebiliriz.

Işıl ışıl Boğaz Köprüsüʹnün altından geçip, Ortaköy meydanı, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi gibi İstanbulʹun simgelerini denizden selamlayabilirsiniz. Bir restoranda oturup dışarı bakarak yemek yemekten çok daha etkileyici bir deneyim!

boğazda evlilik teklifi

Bu etkileyici mekanlarda da evlilik teklifini yapabilirsin: Kız Kulesi’nde Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır?

5- Her Bütçeye Uygun Seçenekleri Mevcut

Boğaz’da evlilik teklifi için yat kiralama, yemek, süslemeler gibi hizmetleri bir arada sunan organizasyon firmalarının her bütçeye hitap eden farklı paket seçenekleri bulunuyor. Standart hizmetleri içeren paketlerin fiyatları, lazer gösterisi, canlı müzik, menüde değişiklik gibi ek hizmetlere bağlı olarak artabiliyor.

6- Stressiz Bir Teklif İçin İdeal

Evlilik teklifi anı beyler için stres dolu olabiliyor. Özellikle de restoran gibi kalabalık ortamlarda… Boğaz’da, yatta yapılan bir evlilik teklifi için hazır organizasyon hizmetleri ise “Teklifi nerede nasıl yapacağım, masa nasıl süslenecek veya restoranda o kalabalığın arasında nasıl yüzüğü vereceğim” stresini ortadan kaldırıyor.

boğazda evlilik teklifi

Yata binildiğinde her şey hazır ve organizasyonun kontrolünde bulunuyor. Yenilen yemeğin ardından teklifin nerede nasıl yapılacağına kadar her şey organize edilmiş ve organizasyon tarafından yönlendirildiğinden stresten uzak, romantik bir teklif yapılabiliyor.

"Şaşaalı organizasyonlar bizlik değil" diyenlerdensen şu yazımız işine yarayabilir: Sade Evlilik Teklifi Fikirleri

7- Her Şey “Size Özel”

Çiftlerin en özel anlarından biri olan evlilik teklifi organizasyonu kalabalık bir mekanda tam da istediğiniz gibi olmayabilir. Boğaz’a açıldığınızda ise hem gözlerden uzak olacaksınız hem de her şey size özel olacak!

Özenle hazırlanmış bir masa, seçtiğin konseptte bir teklif senaryosu, tarzına uygun müzikler ve şovlar ile müstakbel eşinle birlikte kendinizi evinizde gibi hissedebilirsiniz!

Farklı ve sakin bir evlilik teklifi organizasyon için seçeneklerin çok: Ağva’da Evlilik Teklifi Ederken Nelere Dikkat Etmelisin?

Boğaz’da evlilik teklifinin artılarından bahsettik. “Benim de aklımda böyle bir organizasyon var fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum diyorsan, Boğaz’da organizasyon düzenleyebilen evlilik teklifi firmalarıyla iletişime geçip, kolayca fiyat teklifi alabilirsin!

Evlilik Teklifi Firmaları

Şehrindeki en iyi evlilik teklifi firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Evlilik Teklifi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Evlilik Teklifi Firmaları

Evlilik Teklifi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap