Evlilik Teklifi İstanbul

Ar-Den Nalan Bozkurt

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Ar-Den Nalan Bozkurt Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Ar-Den Nalan Bozkurt Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta'dan az

Ar-Den Nalan Bozkurt Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Evet

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Yat

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Ar-Den Nalan Bozkurt Hakkında

Düğün ve düğüne hazırlık aşaması tatlı bir heyecana sahip olduğu kadar aynı zamanda da sancılı bir süreç. Sadece birbirini seven iki kişinin yuva kurmasından ziyade aynı zamanda ailelerin de bir araya gelmesi, anlaşıp anlaşamaması, istek ve beklentilerin belirlenmesi gibi daha pek çok dinamiti bünyesinde barındırıyor. Ar-Den Nalan Bozkurt Organizasyon olarak sadece özel günleriniz için organizasyon hizmeti sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda koçluk da yapıyoruz. Çiftlerimizin evlilik teklifi sürecinden başlayarak bebeklerinin doğumuna kadar gereken desteği isteklerine bağlı olarak onlara veriyoruz.

Ben Nalan Bozkurt. Profesyonel olarak organizasyon alanında çalışan, işini ilerletmeyi ve kaliteli hizmet sunmayı kendine ilke edinmiş biriyim. Uzun yıllar farklı şirketlerde çalışmamın getirdiği tecrübeleri kendi şirketimi kurarak ilerletmeye ve geliştirmeye karar verdim. Bu karar sonucunda da Ar-Den Organizasyon oluştu. Sektöre oldukça hakim biriyim. Amacım ise organizasyon alanına farklı bir bakış açısı kazandırabilmek. Bunu yaparken de hem sizin isteklerinizi sağlamayı önemsiyor hem de bütçenizi zorlamamaya çalışıyorum.

Benim firmamla ve profesyonel ekibimle birlikte çalıştığınızda evlilik teklifinizi, doğum gününüzü, düğün, kına gecesi, söz, nişan, dans dersi gibi aklınıza gelebilecek daha nice alanda hizmet alabiliyorsunuz. Fiyatlarımız aldığınız hizmet içeriğine göre değişkenlik gösteriyor. Siz bize ne istediğinizi anlattığınızda onu size rahatlıkla sağlıyoruz. Veremeyeceğimiz herhangi bir hizmet yok. Bu aşamada en belirleyici olan sizin neler düşlediğiniz. Bir daha tekrarı olmayacak tüm özel anlarınızın içinize sinecek şekilde yaşanması için çalışıyoruz. Eğer siz de sizi anlayacak bir firmayla çalışmak isterseniz, buradayız.

İstanbul evlilik teklifi organizasyon firmaları arasında Kartal’da yer alıyoruz. Bizimle çalışmak isterseniz bize ulaşmalısınız. Bunun için de sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Kordonboyu Mah. Ankara Cad. 103/A 34860 Kartal - İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.