Evlilik Teklifi İstanbul

GöYa Yatçılık

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

GöYa Yatçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

GöYa Yatçılık Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

GöYa Yatçılık Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Hayır

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Yat

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Yıl Dönümü

GöYa Yatçılık Hakkında

Boğaz’da unutulmaz bir evlilik teklifi hayal ediyorsanız, doğru yerdesiniz. GöYa Yatçılık olarak her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor, çiftlerimizin en özel günlerine mutluluk katıyoruz. Önceliğimiz ise daima sizi memnun etmek.

Evlilik teklifi elbette çiftler için çok özel ve önemli. Biz de GöYa Yatçılık ailesi olarak çiftlerimize teklif anlarında yardımcı olmak ve onlara en güzel organizasyonu sağlamak için uğraşıyoruz. Tabii tüm bunları yaparken de her zaman sizin isteklerinizi önemsiyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle, beklentileriniz doğrultusunda bir organizasyon hazırlıyor ve size yardımcı oluyoruz. Hatta zaman zaman da yol gösteriyoruz.

Nasıl bir evlilik teklifi hayal ettiğinizi söylemeniz size uygun hizmet sunmamızın ilk adımı. Yemekli ya da yemeksiz bir organizasyon hayal ediyor olabilirsiniz. Yemekli bir hizmet almayı düşünüyorsanız size uygun leziz bir menü hazırlatıyoruz. Ana yemekten ara sıcaklara, tatlılardan içeceklere kadar her ikramın özenle hazırlandığı bir menü hayal edin. İşte tam da bu leziz menüye layık şık bir yemek masası düzenini yatımızın içerisinde kuruyoruz. Şamdanlar, mumlar, parlak taşlı aksesuarlar, gül yaprakları ve balonlarla ortamın ambiyansını güzelleştiriyoruz. Evlilik teklifi ettiğiniz an yer volkanları patlatıyor teklifinizi görsel anlamda zenginleştirecek tüm hizmetleri sunuyoruz. Hatta dilerseniz lazer ile Boğaz Köprüsü’ne isim de yazdırabiliyoruz. Tüm bunları ve daha fazlasını bizi tercih ettiğinizde rahatlıkla elde edebiliyorsunuz.

Siz de İstanbul Beşiktaş yat kiralama firmaları arasında yer alan markamızın şanslı çiftlerinden biri olmak, doğum günü, yıl dönümü, mezuniyet ve boğaz gezintisi gibi hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek. Bunun için de sayfada yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz. İşte, bize ulaşmak bu kadar kolay!

İletişim

  • Adres:

    Bebek / İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.