Yakamoz Yat Kiralama

E-posta Gönder

Evlilik Teklifi

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Fiyat

Sarıyer, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta'dan az

Özellikler

 • Paket seçenekleriniz var mı?
 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?
 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?
 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?
 • Alkol servisiniz var mı?
 • İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?
 • Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Sorular

 • Verilen Hizmetler Organizasyon, Mekan + Organizasyon, Sürpriz Organizasyonu, Mekan Süslemesi, Yemek, Kokteyl, Canlı Müzik, Video, Fotoğraf, Lazer, Havai Fişek, Volkan, Balonlar, Kırmızı Halı/Yürüme Yolu, Pasta, Çiçek, Drone, İsim Yazdırma
 • Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz? Yat, Tekne, Kumsal, Sinema, Helikopter
 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Bekarlığa Veda, Yıl Dönümü, Doğum Günü

Önerilen Firmalar

Corona Yat Turizm
17 2

Beşiktaş

Corona Yat Turizm

1.000 TL'den az
Ada Kalkan
13

Beşiktaş

Ada Kalkan

1.000-1.500 TL
Evora Yat Kiralama ve Organizasyon
11 1 6

Beşiktaş

Evora Yat Kiralama ve Organizasyon

1.000 TL'den az

Hakkında

2018 yılının başından beri hizmet hayatında başarıyla varlığını sürdüren bir firmayız. Yakamoz Yatçılık olarak “Unutulmaz anlarınız, anılarınız için varız.” sloganıyla çıktığımız yolculuğumuzda yat kiralama ve organizasyon alanlarında bizimle çalışmak isteyen kişilere yardımcı oluyoruz.

Yatçılık sektöründe çeşitli faaliyetlerde ve organizasyonlarda hizmet vermekteyiz. İşinde uzman bir ekip tarafından yat kiralama, yat ile boğaz turu gibi hizmetlerimizin yanı sıra en özel anlarınızı unutulmaz anılara dönüştürecek organizasyonlar tasarlamak için de çalışıyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlıyoruz. Bunun için de hem ekonomik hem de kaliteli hizmet sunmaya özen gösteriyoruz.

İstanbul Boğazı oldukça göz alıcı güzelliğe sahip bir yer. Boğaz ise pek çok yerli ve yabancı turistin ilgisini çekiyor. Biz de Yakamoz Yat Kiralama ailesi olarak birbirinden farklı kapasitelere ve özelliklere sahip teknelerimizle özel günlerinizi güzelleştiriyoruz. Evlilik teklifi organizasyonunuzu sıradanlıktan kurtararak farklı konsept seçeneklerimizle size yardımcı oluyoruz. Mekanda, helikopterde de teklif etmenize imkan sağlasak da ağırlıklı olarak teknede hizmet vermekteyiz.

Organizasyonunuzdan önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Boğaz’da yat turu eşliğinde rüya gibi bir evlilik teklifi yapmanıza imkan tanıyoruz. Her şeyi sizin yerinize düşünüyor ve planlıyoruz. Size sadece evlilik teklifi sorunuzu sormak kalıyor. Teknemiz içerisinde romantik bir ortam hazırlıyoruz. Avrupa ve Asya’yı birbirine bağlayan Boğaz Köprüsü’nün altında lazer gösteriyle evlenme teklifi yapmanıza yardımcı oluyoruz. Patlayan volkanlar eşliğinde yaşanan eşsiz anı fotoğraf ve video çekimleriyle ölümsüzleştiriyoruz.

Siz de İstanbul tekne kiralama firmaları arasında bir tercih yapacaksanız, evlilik teklifi organizasyonunuz için sunduğumuz ayrıcalıklara mutlaka göz atmalısınız. Bize ulaşmak için sayfada bulunan bilgi formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli.

İletişim

Serkan Şengül

 • Adres: Cevdet Paşa Caddesi. Boğaziçi Durağı Bebek, Sarıyer/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!