Yakamoz Yat Kiralama

E-posta Gönder

 • Sarıyer, İstanbul.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Yakamoz Yat Kiralama Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  2.500 TL'den az

Yakamoz Yat Kiralama Genel Özellikler

 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta'dan az

Yakamoz Yat Kiralama Sıkça Sorulan Sorular

 • Paket seçenekleriniz var mı?

  Evet


 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

  Evet


 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

  Hayır


 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

  Evet

Tüm Sorular

Yakamoz Yat Kiralama Hakkında

2018 yılının başından beri hizmet hayatında başarıyla varlığını sürdüren bir firmayız. Yakamoz Yatçılık olarak “Unutulmaz anlarınız, anılarınız için varız.” sloganıyla çıktığımız yolculuğumuzda yat kiralama ve organizasyon alanlarında bizimle çalışmak isteyen kişilere yardımcı oluyoruz.

Yatçılık sektöründe çeşitli faaliyetlerde ve organizasyonlarda hizmet vermekteyiz. İşinde uzman bir ekip tarafından yat kiralama, yat ile boğaz turu gibi hizmetlerimizin yanı sıra en özel anlarınızı unutulmaz anılara dönüştürecek organizasyonlar tasarlamak için de çalışıyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlıyoruz. Bunun için de hem ekonomik hem de kaliteli hizmet sunmaya özen gösteriyoruz.

İstanbul Boğazı oldukça göz alıcı güzelliğe sahip bir yer. Boğaz ise pek çok yerli ve yabancı turistin ilgisini çekiyor. Biz de Yakamoz Yat Kiralama ailesi olarak birbirinden farklı kapasitelere ve özelliklere sahip teknelerimizle özel günlerinizi güzelleştiriyoruz. Evlilik teklifi organizasyonunuzu sıradanlıktan kurtararak farklı konsept seçeneklerimizle size yardımcı oluyoruz. Mekanda, helikopterde de teklif etmenize imkan sağlasak da ağırlıklı olarak teknede hizmet vermekteyiz.

Organizasyonunuzdan önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Boğaz’da yat turu eşliğinde rüya gibi bir evlilik teklifi yapmanıza imkan tanıyoruz. Her şeyi sizin yerinize düşünüyor ve planlıyoruz. Size sadece evlilik teklifi sorunuzu sormak kalıyor. Teknemiz içerisinde romantik bir ortam hazırlıyoruz. Avrupa ve Asya’yı birbirine bağlayan Boğaz Köprüsü’nün altında lazer gösteriyle evlenme teklifi yapmanıza yardımcı oluyoruz. Patlayan volkanlar eşliğinde yaşanan eşsiz anı fotoğraf ve video çekimleriyle ölümsüzleştiriyoruz.

Siz de İstanbul tekne kiralama firmaları arasında bir tercih yapacaksanız, evlilik teklifi organizasyonunuz için sunduğumuz ayrıcalıklara mutlaka göz atmalısınız. Bize ulaşmak için sayfada bulunan bilgi formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli.

İletişim

 • Adres:

  Cevdet Paşa Caddesi. Boğaziçi Durağı Bebek, Sarıyer/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.