Evlilik Teklifi İstanbul

Yakamoz Yat Kiralama

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Yakamoz Yat Kiralama Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Yakamoz Yat Kiralama Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta'dan az

Yakamoz Yat Kiralama Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Yat

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Bekarlığa Veda

Yakamoz Yat Kiralama Hakkında

2018 yılının başından beri hizmet hayatında başarıyla varlığını sürdüren bir firmayız. Yakamoz Yatçılık olarak “Unutulmaz anlarınız, anılarınız için varız.” sloganıyla çıktığımız yolculuğumuzda yat kiralama ve organizasyon alanlarında bizimle çalışmak isteyen kişilere yardımcı oluyoruz.

Yatçılık sektöründe çeşitli faaliyetlerde ve organizasyonlarda hizmet vermekteyiz. İşinde uzman bir ekip tarafından yat kiralama, yat ile boğaz turu gibi hizmetlerimizin yanı sıra en özel anlarınızı unutulmaz anılara dönüştürecek organizasyonlar tasarlamak için de çalışıyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlıyoruz. Bunun için de hem ekonomik hem de kaliteli hizmet sunmaya özen gösteriyoruz.

İstanbul Boğazı oldukça göz alıcı güzelliğe sahip bir yer. Boğaz ise pek çok yerli ve yabancı turistin ilgisini çekiyor. Biz de Yakamoz Yat Kiralama ailesi olarak birbirinden farklı kapasitelere ve özelliklere sahip teknelerimizle özel günlerinizi güzelleştiriyoruz. Evlilik teklifi organizasyonunuzu sıradanlıktan kurtararak farklı konsept seçeneklerimizle size yardımcı oluyoruz. Mekanda, helikopterde de teklif etmenize imkan sağlasak da ağırlıklı olarak teknede hizmet vermekteyiz.

Organizasyonunuzdan önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Boğaz’da yat turu eşliğinde rüya gibi bir evlilik teklifi yapmanıza imkan tanıyoruz. Her şeyi sizin yerinize düşünüyor ve planlıyoruz. Size sadece evlilik teklifi sorunuzu sormak kalıyor. Teknemiz içerisinde romantik bir ortam hazırlıyoruz. Avrupa ve Asya’yı birbirine bağlayan Boğaz Köprüsü’nün altında lazer gösteriyle evlenme teklifi yapmanıza yardımcı oluyoruz. Patlayan volkanlar eşliğinde yaşanan eşsiz anı fotoğraf ve video çekimleriyle ölümsüzleştiriyoruz.

Siz de İstanbul tekne kiralama firmaları arasında bir tercih yapacaksanız, evlilik teklifi organizasyonunuz için sunduğumuz ayrıcalıklara mutlaka göz atmalısınız. Bize ulaşmak için sayfada bulunan bilgi formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli.

İletişim

  • Adres::

    Cevdet Paşa Caddesi. Boğaziçi Durağı Bebek, Sarıyer/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.