Evlilik Teklifi Organizasyonu

Mesaj Gönder

0212 963 21 64

E-posta Gönder

 • Beykoz, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Evlilik Teklifi Organizasyonu Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Evlilik Teklifi Organizasyonu Genel Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta'dan az

Evlilik Teklifi Organizasyonu Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet


Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet


Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır


Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Tüm Sorular

Evlilik Teklifi Organizasyonu Hakkında

Evlilik teklifinin hayatınızda ne kadar önemli bir an olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Sektörde geçirdiğimiz seneler boyunca edindiğimiz tecrübelerle Beykoz evlilik teklifi organizasyon firmamızı her geçen gün daha da büyütüyoruz. İşlerimizi, Şana Organizasyon bünyesinde, iletişimi yüksek ve tecrübeli çalışanlarımızla birlikte yürütüyoruz. Sektör hakkında edindiğimiz bilgileri, evlilik teklifi anınızı güzelleştirmek için kullanıyoruz.

Deneyim
2012 yılında hizmet vermeye başladık. Çiftlerimizin, fiyat ve performans konusunda alabileceği en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bu sebeple birlikte çalıştığımız çiftlerimizin geri dönüşlerini yakından dinliyor, memnuniyetlerini veya eleştirilerini dinleyerek kendimizi geliştirmeye çabalıyoruz. Deneyimli ekibimiz, daima öğrenmeye ve dinlemeye açık kişilerden oluşuyor. Böylece hayalinizdeki anı canlandırırken sizin yanınızda olabiliyoruz. Hizmet kalitemizden asla ödün vermiyoruz.

Hizmetler /Kategoriye Özel
Ekip sayımız, organizasyona göre değişiyor. Sizin için en güzel Beykoz evlilik teklifi edilecek yerlerden birini hazır hale getiriyoruz. Paketlerimiz, her bütçeye ve ihtiyaca uygun olacak şekilde düzenlendi. Üstelik sadece evlilik tekliflerinde değil, özel günlerde, yıl dönümlerinde ve doğum günleri gibi kutlamalarda da hizmet veriyoruz. Asla unutamayacağınız anılara bizimle birlikte imza atın istiyoruz.

Ek Hizmetler
Yüzünüzdeki gülümseme, bizim için her şeyden daha değerli. Bu doğrultuda hizmetlerimizin kalitesini arttırıyor ve geniş bir hizmet yelpazesi ile hizmet veriyoruz. Yemek servisimiz mevcut. Çiçeklerle donattığımız fotoğraf köşemizde bu güzel gününüzü ölümsüzleştirecek fotoğraflar çekebilirsiniz. Üstelik sadece fotoğraf değil, video çekim hizmeti de sunuyoruz. Böylece sevdiğiniz kişiyle birlikte geçireceğiniz bu güzel zamanları her daim hatırlamanızı sağlıyoruz.

Evlilik teklifinizi sıcak ve samimi bir ortamda, güvenilir bir firma eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu güzel gününüz, eşi benzeri olmayan anılara dönüşsün diye her adımda yanınızdayız. İstanbul evlilik teklifi organizasyon fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için bu sayfada paylaştığımız iletişim adreslerimizi kullanarak ekibimize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz yan taraftaki iletişim formunu doldurarak da ekibimizle iletişim kurabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0212 963 21 64
 • Adres:

  Kanlıca Barış Manço Cad. No.29 Beykoz İstanbul Türkiye

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Evlilik Teklifi Organizasyonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.