Mia Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Mia Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Mia Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Paket seçenekleriniz var mı?

  Evet


 • Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

  Evet


 • Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

  Hayır


 • Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

  Evet

Tüm Sorular

Mia Organizasyon Hakkında

Mia Organizasyon olarak size şahane bir evlilik teklifi organizasyonu düzenlemeye hazırız. Peki siz hayallerinizin gerçek olmasına hazır mısınız?

Profesyonel kadromuzla organizasyon sektöründe başarılı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizin yanı sıra içimizdeki heyecanla da her zaman en iyi işleri başarmaya çalışıyoruz. Hizmet sunarken ise esas önceliğimiz her zaman bizi tercih eden kişileri memnun etmek. Bünyemizde çok sayıda organizasyon türüne hizmet veriyor olsak da evlilik teklifi organizasyonlarının bizim için önemi bambaşka.

Nasıl bir konseptte evlilik teklifi etmeyi hayal ettiğiniz bizim için çok önemli. Bize isteklerinizden bahsettiğinizde size tamamen beklentileriniz doğrultusunda bir konsept oluşturuyoruz. Canlı müzik, fotoğraf ve video çekimlerinin yanı sıra bulunduğunuz ortamı da çok şık bir şekilde süslüyoruz. İstediğiniz tüm mekanlarda rahatlıkla hizmet veriyoruz. Ancak en çok açık alanda, kumsal, iskele ve doğa ortamında hazırlık yapmaktan hoşlanıyoruz. Güzel bir alanda çok romantik bir atmosfer hazırlıyor ve sizi beklemeye başlıyoruz. Yer volkanlarını patlatarak sizi karşılıyoruz. Eminiz ki o an sevgiliniz de en az sizin kadar heyecanlı olacak.

Evlilik tekliflerinin yanı sıra söz, nişan, baby shower ve doğum günü gibi etkinlikler için de hizmet veriyoruz. Bize sadece nasıl bir ortamda kutlama yapmak istediğiniz anlatmanız yeterli. Geri kalan tüm adımlarda size yardımcı oluyor ve şahane bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Önceliğimiz daima sizi mutlu etmek.

Siz de Bursa evlenme teklifi organizasyonları hakkında daha detaylı bilgi almak, firmamızın hizmetlerini değerlendirmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bize ulaşmak için sayfada yer alan bilgi formunu eksiksiz doldurabilir ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda bir araya gelmek, tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.