Evlilik Teklifi Bursa

Mia Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Mia Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Mia Organizasyon Özellikler

Ne kadar süre önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

Mia Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Paket seçenekleriniz var mı?

Evet

Kişiye özel süpriz organizasyonlar yapıyor musunuz?

Evet

Şehir dışında hizmet veriyor musunuz?

Hayır

Yemek menüsünde değişiklik yapıyor musunuz?

Evet

Alkol servisiniz var mı?

Evet

İstenilen başka bir mekanda organizasyon yapıyor musunuz?

Evet

Farklı konsept seçenekleri sunuyor musunuz?

Evet

Hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Organizasyon

Hangi mekanlarda hizmet veriyorsunuz?

Kumsal

Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

Söz

Mia Organizasyon Hakkında

Mia Organizasyon olarak size şahane bir evlilik teklifi organizasyonu düzenlemeye hazırız. Peki siz hayallerinizin gerçek olmasına hazır mısınız?

Profesyonel kadromuzla organizasyon sektöründe başarılı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizin yanı sıra içimizdeki heyecanla da her zaman en iyi işleri başarmaya çalışıyoruz. Hizmet sunarken ise esas önceliğimiz her zaman bizi tercih eden kişileri memnun etmek. Bünyemizde çok sayıda organizasyon türüne hizmet veriyor olsak da evlilik teklifi organizasyonlarının bizim için önemi bambaşka.

Nasıl bir konseptte evlilik teklifi etmeyi hayal ettiğiniz bizim için çok önemli. Bize isteklerinizden bahsettiğinizde size tamamen beklentileriniz doğrultusunda bir konsept oluşturuyoruz. Canlı müzik, fotoğraf ve video çekimlerinin yanı sıra bulunduğunuz ortamı da çok şık bir şekilde süslüyoruz. İstediğiniz tüm mekanlarda rahatlıkla hizmet veriyoruz. Ancak en çok açık alanda, kumsal, iskele ve doğa ortamında hazırlık yapmaktan hoşlanıyoruz. Güzel bir alanda çok romantik bir atmosfer hazırlıyor ve sizi beklemeye başlıyoruz. Yer volkanlarını patlatarak sizi karşılıyoruz. Eminiz ki o an sevgiliniz de en az sizin kadar heyecanlı olacak.

Evlilik tekliflerinin yanı sıra söz, nişan, baby shower ve doğum günü gibi etkinlikler için de hizmet veriyoruz. Bize sadece nasıl bir ortamda kutlama yapmak istediğiniz anlatmanız yeterli. Geri kalan tüm adımlarda size yardımcı oluyor ve şahane bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Önceliğimiz daima sizi mutlu etmek.

Siz de Bursa evlenme teklifi organizasyonları hakkında daha detaylı bilgi almak, firmamızın hizmetlerini değerlendirmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bize ulaşmak için sayfada yer alan bilgi formunu eksiksiz doldurabilir ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda bir araya gelmek, tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Osmangazi, Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.